PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=377551}

Salad Fingers

7,8 5 329
ocen
7,8 10 1 5329
5,0 2
oceny krytyków
Salad Fingers
powrót do forum serialu Salad Fingers
Natalia960

http://www.fat-pie.com/ - oficjalna strona Davida Firtha. Można tutaj znaleźć resztę jego twórczości i podobnych animacji.

ocenił(a) serial na 7
Natalia960

grę dont starve polecam ;)

Natalia960

Rats on cocain - polecam szczególnie

hypernova

Człowieku co ty oglądasz :)

Natalia960

oglądałaś...?

hypernova

Tak jeden odc. Wiesz gdzie można obejrzeć z napisami ?

Natalia960

chyba youtube tylko wpisz szczury na koksie

hypernova

Hej ! A wyobraź sobie że też już tak szukałam ....
I jest tylko po angielsku....
A ja nie znam tak dobrze tego języka żeby rozumieć słowo w słowo....


ocenił(a) serial na 9
Natalia960

Millhaven

SnapeForever

Dla mnie "Millhaven" to totalna klapa. Nie odczułem ani kropli grozy, a jedynie dużą irytację z powodu osoby, która użyczyła głosu głównej "bohaterce". Pomysł na realizację skopiowany z zagranicznych produkcji i ten gniot nie ma żadnego drugiego dna - w przeciwieństwie do Salad Fingers.

LukeInside

Bardzo dziecinny komentarz. Nie odczułem, to fe i klapa. :)

Inni odczuli. Poza tym tekst polski jest bardzo dobry, nie jest dosłownym tłumaczeniem piosenki Cave'a.

hyrkan

Czy wszyscy muszą mieć takie zdanie jak ty? :) Ja nie odczułem, kapujesz czy nadal trzeba wszystko tłumaczyć? :D Nigdzie nie napisałem, że tekst polski jest kiepski. Styl jest kopią z innych produkcji. To już było.

LukeInside

Nikt nie musi mieć takiego zdania jak ja. Mądrzejsi chcą, a głupsi i tak nie potrafią.

LukeInside

Nie napisałem, że napisałeś, że tekst polski jest kiepski. Dziwnie piszesz i dziwnie czytasz. :)

hyrkan

"Inni odczuli. Poza tym tekst polski jest bardzo dobry," - czyli adresujesz to w ten sposób jakbym napisał, że nie był dobry.

LukeInside

Nie. Wymieniam zalety zupełnie, jakbym wymieniał zalety. No ale to chyba zbyt skomplikowane, przepraszam, przeceniłem cię po raz siedemnasty dziś.

hyrkan

Pisząc, że inni odczuli tłumaczysz mi, że się mylę. Dodając "poza tym" wskazujesz na dalszą krytykę mojego postu. Rozumiem, tylko klucz gimbusowski to rozszyfruje tobie ;)

LukeInside

Poza piaskownicą "poza tym" pisze się, gdy się zwraca uwagę na jakiś aspekt inny niż poprzednio omawiane. Bez związku z jakąś "dalszą krytyką".

hyrkan

Błąd po raz kolejny. Aspekt był inny, ale nadal istnieje ten sam ton wypowiedzi. To się nazywa ciąg wypowiedzi. W gimbie nie uczyli.

LukeInside

"poza tym" ma jakiś ton? :)

ocenił(a) serial na 8
Natalia960

Mr. Freeman, Kraina Grzybów, Don't Hug Me I'm Scared, Rejected

ocenił(a) serial na 8
Natalia960

Cat Soup

ocenił(a) serial na 10
Natalia960

to polecam Śpiąca Betty https://www.youtube.com/watch?v=9-y4ccW3I2s

Natalia960

nie wiem czy ktoś wspominał ale Lenore, the Little Cute Dead Girl

Robnelia_Musiaczyk

chociaż bliżej temu do Happy Tree Friends niż do Salad Fingers, ale ciągle coś z tego klimatu ma

Robnelia_Musiaczyk

o! wiem "Rabbits" Lyncha pasuje idealnie, swoją drogą Firth otwarcie przyznaje sie do inspiracji Lynchem (Cronenbergiem chyba też o ile dobrze pamiętam)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones