PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=377551}

Salad Fingers

7,8 5 329
ocen
7,8 10 1 5329
5,0 2
oceny krytyków
Salad Fingers
powrót do forum serialu Salad Fingers

Najnowszy odcinek!

ocenił(a) serial na 9

Kolejny - 10 już - odcinek Salad Fingersa pojawił się dziś na YT.

Oto link:
http://www.youtube.com/watch?v=1kCVtPhFQNU

PS. Mam prośbę do osoby tworzącej tę podstronę o dodanie tego odcinka do spisu. Sam, przyznam szczerze, nie bardzo wiem jak to zrobić, a nie chciałbym zrobić nieumyślnie jakiegoś nieodwracalnego bałaganu w bazie.

ocenił(a) serial na 10
Voytash89

No to się fani doczekali po dwóch latach. Ja w sumie czekałem parę miesięcy, bo znam SF od niedawna ale super że w końcu powstał nowy odcinek. I trzeba przyznać że trzyma poziom, motyw koni w mieszkaniu, klony/krewni a może wymyśleni przyjaciele SF podobnie jak on kanibale i jeszcze ten Dr Papanak, czyżby kolejny bohater z przeszłości? Jak zawsze nic pewnego, można się tylko domyślać, psychodelia na maksa jak w poprzednich odcinkach lub nawet bardziej :)

ocenił(a) serial na 9
Ingenium

Zauważył ktoś, że Salad Fingers się trochę zmienił z wyglądu? Mam na myśli wiele nowych zmarszczek na twarzy.. I skąd ten pomysł, aby dodać do jego świata konie?

ocenił(a) serial na 9
adlerowa

Ja tam nie widzę żadnych zmian, a jeśli jakieś są to słabo zauważalne, to w sumie mnie cieszy bo nie lubię zmian w czymś co jest już dobre, zresztą biedniej niż ta postać to już nie można wyglądać ; ) Konie rozczłonkowały mi mózg na części pierwsze haha.

ocenił(a) serial na 8
adlerowa

Tak! Nie mylisz się! On wygląda starzej :)
Na Wikipedii wyczytałem:
" W ostatnim jak dotąd odcinku zapadł w śpiączkę na 6 tygodni. Po tym incydencie widocznie się postarzał, co w miarę epizodu znacznie się uwidoczniło i jeszcze bardziej postarzyło SF"


http://pl.wikipedia.org/wiki/Salad_Fingers

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones