PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295080}

Sam i Max: Niezależni policjanci

Sam & Max: Freelance Police
8,1 170
ocen
8,1 10 1 170
Sam i Max: Niezależni policjanci
powrót do forum serialu Sam i Max: Niezależni policjanci

Serial emitował sto lat temu (chyba z 8) canal+ z rozbrajającym polskim dubbingiem. Animacja nie zrobiła kariery ani u nas ani u nich, ale o ile pamiętam była to specyficzna rozrywka tylko dla wybranych (tych co cytują Monty Pythona przy każdej okazji). Ja narazie do niego nie wracam bo nie chcę sobie zepsuć (nadmiaru) pozytywnych wspomnień z dzieciństwa. Jeśli też mieliście kiedyś myślenice - na jakim to filmie przeszli przez zamrażalnik i znaleźli się w Himalajach oto odpowiedź :D

ocenił(a) serial na 10
Picu

Cześć, mam pytanie. Czy nie wiesz, gdzie można namierzyć ten serial? Szukam wszędzie i nic. Nie mówię już o tej wersji z polskim dubbingiem, bo to w ogóle już chyba prędzej bym znalazł Arkę Przymierza:)

Widziałem jedynie 1 odcinek, na Youtube i pozamiatał mnie równo. To jest właśnie typ humoru jaki preferuję i bardzo chciałbym zobaczyć całość.

wesker178

Proszę - kilka epizodów na torrencie.
Ściągać póki seedują :)

http://www.torrentz.com/3caa67b91a40e2b57c12f1a1ee4700c65c808bb1

wesker178

Ja mam kilka odcinków na kasetach VHS... Dziwi mnie tylko, że ludziom nie podszedł ten humor (motywy z Mojżeszem, czy pampersowymi komandosami były kozackie przecież! :).

Keodred

czołem
Masz jeszcze może zgrane na vhs'ie ten serial. Nie jest przecież problemem zgranie go na komputer. Nawet starczyłby sam dźwięk, a obraz można sobie dokleić z wersji oryginalnej.

Keodred

Witaj, masz jeszcze te odcinki ?

Keodred

Jestem zainteresowany. Napisz do mnie wiadomość.

ocenił(a) serial na 8
Keodred

Czy posiadasz jeszcze odcinki na VHS?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones