Nie dość, że fabuła straszliwie mroczna, to jeszcze operator nie mógł się powstrzymać od najazdów kamery rodem z horrorów, muzyka też bardzo mroczna. Przy takiej całości były to naprawdę zbędne zabiegi. Przez nie film stał się wręcz EMO i każdego zdołuje. Poza tym niepotrzebne dłużyzny mocno usypiają. Uwielbiam filmy...
więcej31.03.2009 O GODZ 1:00 JEST PIERWZSZY ODCINEK maniacy seriali bbc
WPISAŁEM DLA WIELBICIELI oglądajcie -CZASY W KTÓRYCH PRZYSZŁO NAM ŻYĆ Jeśli ktoś uwielbia tego typu seriale to w niedziele 12.04.2009 na antenie TVP1 będzie 1-odcinek uwaga o 5:40 rano, 2-gi odcinek na następny dzień 13.04.2009 o godz. 6:00. Pozdrawiam