PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114184}

Samuraj Jack

Samurai Jack
7,7 14 197
ocen
7,7 10 1 14197
7,7 6
ocen krytyków
Samuraj Jack
powrót do forum serialu Samuraj Jack

GŁĘBOKI ?

ocenił(a) serial na 10

Zdecydowanie tak. Niektóre odcinki, poprostu powodowały, że po zakończeniu jeszcze siedziałem i rozmyślałem. Np. odcinek jak ma rękę uwięzioną z wróżką. Końcówka tego odcinka jakby dwuznaczna. Czy nie które inne odcinki, które naprawdy dawały po czapie. Muzyka, charakterystyczna kreska i samuraj podróżujący po świecie. Może się myle, ale jest to wspaniała opowieść o charakterach ludzkich i o wierze we własne marzenia. Możliwe, że oceniam tą bajkę nad wyrost, ale jedno jest pewne. Nie jest to odmużdzająća papka dla małych dzieci i mimo, że była puszczana na Cartoon Netwoor myśle, że niektórzy dorośli też powinni ją obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10
Redgard

Zgadzam się ze wszystkim. Jack w idealnych proporcjach łączy w sobie elementy komediowe oraz dramatyczne. A co do odcinka z wróżką to zrozumiałem go chyba dopiero za piątym razem jak go obejrzałem.

ocenił(a) serial na 10
Redgard

Popieram. Od siebie dodam, że w żadnej kreskówce nie ma takiego klimatu jak tu.

ocenił(a) serial na 10
Sqrchybyk

Kiedyś znudzony i zmęczony przelatywałem po kolejnych kanałach gdy zobaczyłem jakiegoś demona stylizowanego na japońskie smoki.... po chwili okazało się, że to Samurai Jack walczy z Aku. Od tamtego czasu regularnie ogladałem każdy odcinek, a kilka nawet pare razy.
Świetny klimat, muzyka, i efektowne walki - wszystko zrobione profesjonalnie.

Szkoda, że CN już nie nadaje Jacka, mimo, że już niedługo matura to ta kreskówka mi sie podoba i bardzo chciałbym mieć ją na DVD lub chociaż na twrdzielu.

ocenił(a) serial na 10
Redgard

Widzieliście wszystkie odcinki Jacka? Z tego co wiem bylo ich 52 i zdaje mi się, że chyba jakiś przegapiłem. Wiem, że ostatnim zrobionym odcinkiem był ten jak Jack znalazł dziecko. Prawdę mówiąc jednak za ostatni odcinek, kończący historię można uznać ten, w którym Jack nauczył się wysoko skakać.

-Umiesz latać?
-Nie, skakać!

To był świtny epizod. Dziwne, że pojawil się już w drugiej serii, no ale Samurai Jack nie jest przeciętnym serialem więc nawet kolejność odcinków jest niezwykła.

Pozdro dla wszystkich fanów.

ocenił(a) serial na 10
Beechbone

Odcinek ze skakaniem był jednym z pierwszych ^ ^

Hmm... kiedyś miałam wszystkie odcinki (w różnych formatach i rozdzielczości) na twardym dysku, ale po formacie przepadło i nie chciało mi się drugi raz ściągać... Grunt, ze widziałam. Ale nie zdradzę zakończenia serii.

W polskiej wersji nie wszystkie wyemitowali, poza tym CN jest bardzo bezczelne - nie emituje już Samuraja Jacka, ale nadal go reklamuje :3

użytkownik usunięty
Redgard

Pamiętam odcinek z wróżką uwięzioną w kryształowej kuli. Widziałam go chyba ponad pięć razy, ale dopiero po czwartym zrozumiałam(-_^). To nie jest przeciętny serial. Pozdrawiam.

Redgard

A kto oglądał Tedi'ego? Świetne... www.tedionline.com...polecam.. .nie wspominając o Ninjai...

Redgard

który to był odcinek jak ma rękę uwięzioną z wróżkąodcinek jak ma rękę uwięzioną z wróżkąodcinek jak ma rękę uwięzioną z wróżką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones