PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114184}

Samuraj Jack

Samurai Jack
7,7 14 196
ocen
7,7 10 1 14196
7,7 6
ocen krytyków
Samuraj Jack
powrót do forum serialu Samuraj Jack

Osobiście oglądało mi się przyjemnie i czekałem trochę niecierpliwe na następny odcinek ale jednak taki sobie posmak pozostał.
Osobiście wydaje mi się że zakończenie przygód jacka wyszło trochę kiepsko w jednym sezonie.
Jak pierwsze odcinki był w miarę to z każdym następnym wydawało mi się że wszystko było robione na szybko byle jak najszybciej zakończyć fabułę.
Ostatnie odcinki wyglądały jakby 10-cio odcinkowy serial "40min" upchnąć w jeden film...
Zakończenie też takie sobie ...
Nie znam się na robieniu bajek,filmów iitd. ale wydaje mi się że można było troszkę lepiej zrobić ostatni sezon

ocenił(a) serial na 9
Darciel_WOT

Zgodzę się. Za szybko. Według mnie powinno być tak: Stary, strudzony, bez nadziei, uśmiechu, samotny samuraj, znający cały świat i wiedzący niemal wszystko (nawet rozmawiał z bogami!) pokazuje świat takiej mimo wszystko wesołej, młodej osobie imieniem Ashi. Klimat powinien być dość ponury, Ashi powinna być jedynym jasnym punktem w całej tej dramaturgii. A i nie całują się, bardziej relacja ojciec-córka. A jak nie, to przynajmniej bez tylu błędów. Mam na myśli choćby jedną ważną rzecz: Gdy Ashi używając mocy powróciła wraz z Jackiem do przeszłości, zabiją Aku i nie ma Ashi, w końcu nie ma jej ojca. Ale jeżeli nie ma Ashi, to Jack nie wrócił do przeszłości i nie zabił Aku, więc Ashi żyje. Więc Ashi używając mocy powróciła wraz z Jackiem do przeszłości... Powinna żyć jako jakiś paradoks. Inną rzeczą, mniej ważną jest wiek rodziców Jacka jak wrócili do przeszłości. Przecież oni tak wyglądali, jak Jack miał 8 lat. Gdy wrócił i walczył z Aku jego ojciec był przecież siwy, wygłodzony i pracował jako niewolnik. A na ślubie wygląda tak jak kiedyś. Następny błąd: Dlaczego Ashi i Jack przeżyli spadek w 4 odc, a te dwie siostry nie? Rozumiem, ta druga dostała strzała w ryj, może cośtam jej zrobiło, ale ta pierwsza? Jack ją po prostu złapał za ramiona i zrzucił. Oraz nagła zmiana nastroju Jacka po zobaczeniu biedronki. No bez jaj, kto po utracie ukochanej nagle zapomina o wszystkim po zobaczeniu jakiegoś robaka? Jeszcze jedno. W 7 i 8 odcinku powrót do starego schematu. Jest jakiś zły, czasem nękający wioskę, którego trzeba zabić. W 7 odc była to jaszczurza armia, w 8 odc ten potwór z robaków. Podsumowując, ja zawiodłem się. Za szybko, bez dramaturgii i przemyśleń (w końcu oczywiste było, że Ashi zginie jak Aku zginie w przeszłości). Odsyłam cię do tematu: Najmniej satysfakcjonujący finał ever. Tam ludzie sporo pisali na ten temat.

ocenił(a) serial na 9
Rolewicz

Jak co polecam ci Alternative Ending, "potwierdzony" przez Tartakovskiego. Nie jest to zrobione profesionalnie, ale Genndy powiedział, że jakby już robił dobre zakończenie to coś w tym stylu.
Link: Niestety nie mogę dać, regulamin. Wpisz: SAMURAI JACK - ALTERNATIVE ENDING (Storyboard)---- autorstwa TheMixzero6

ocenił(a) serial na 9
Rolewicz

Albo jeszcze jedna scena, sezon 3 odc 6. Jack vs Strażnik portalu czy jakoś tak. Tylko jedna osoba jest w stanie pokonać Strażnika i skorzystać z portalu. Jack staje do walki, ale przegrywa i kiedy Strażnik chce dobić Jacka, portal pokazuje mu epicką scenę jak Jack leci na smoku, z peleryną, koroną, siwy, z brodą do pasa, ogólnie świetna scena. Jeszcze Strażnik mówi, że Jack kiedyś tu wróci i go pokona, ale jeszcze nie jest gotowy. Dlaczego ktoś jednak pokonał Strażnika i zniszczył portal? Gdzie ta epicka scena co pokazał portal? Krążą plotki (w które osobiście nie wierzę), że powstanie sezon 6, gdzie Jack będzie próbował "odzyskać" ukochaną, dlatego w przeszłości pokona Strażnika i użyje tego portalu (2 razy, w jedną stronę i drugą, dlatego będzie zniszczony w 5 sezonie).

ocenił(a) serial na 9
Rolewicz

Następny błąd odcinka 10. Wiek Rothchilda (tego psa z kopalń). Minęło 50 lat, a psy żyją ledwo 10 lat. WTF

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones