PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114184}

Samuraj Jack

Samurai Jack
7,7 14 192
oceny
7,7 10 1 14192
7,7 6
ocen krytyków
Samuraj Jack
powrót do forum serialu Samuraj Jack

oferuję lot dookoła świata na latającym dywanie w zamian za odpowiedź na następujące pytanie: w jakiżże sposób mogę stać się niezmiernie szczęśliwym posiadaczem kompletnych czterech sezonów samuraja jacka?! ileś-tam lat wstecz wstawałem co niedzielę o 9 rano - obojętnie jak ciężkie by nie były jazdy poprzedniej soboty [a wierzcie mnie, sumiennie dbałem by one nielekkie ;) ] - by, niczym dziecko, zafascynowany i zahipnotyzowany chłonąć z wypiekami na twarzy kolejne przygody Jacusia. teraz sam jestem ojcem dwulatka, któremu chciałbym... nie, któremu muszę kiedyś pokazać te wiekopomne dzieło. jestem pewny, że mój następca tronu również będzie wniebowzięty, wszak podobno niedaleko pada jabłko od jabłonki :) nie wspominając, że sam bym umarł z rozkoszy mogąc cieszyć nim ponownie oczy, uszy i umysł. tym bardziej, że wielu z odcinków nie widziałem wcale buu!!!

kfiatek_f_goofnie

Oczywiście za pośrednictwem szanownej strony darkwarez.pl.

Z tego co mi wiadomo, nie ma w języku polskim żadnego wydania.

ocenił(a) serial na 10
alex_nowotnik

Za to na stronach typu kreskowki.pl są (powinny być) wszystkie odcinki po polsku :P

ocenił(a) serial na 10
ser_plesniowy

No właśnie, też chciałem obejrzeć na polskich stronach, ale chyba nigdzie nie ma wszystkich sezonów kompletnych. Dlatego zdecydowałem się na wersję angielskojęzyczną i dopiero teraz jestem zadowolony.

ocenił(a) serial na 10
kfiatek_f_goofnie

Osobiscie wpisalam w gooogle samurai jack episodes i znalazlam strone na ktorej byly wszystkie odcinki do obejrzenia online, niestety po angielsku.. zaczelam wczoraj ogladac i jak narazie jestem na 2 odcinku i jestem zadowolona:)

kfiatek_f_goofnie

Sugeruję magiczną stronę youtube. :D

Oni_chan

haha koleś na pewno po roku jeszcze szuka tego serialu ;d

Predator2012

Ale może inni poszukują Samuraja Jacka. I zamiast tworzyć nowy temat mogą zaglądnąć tutaj, gdzie zgromadzone jest więcej wypowiedzi.

Oni_chan

na yt i tak jest tylko z 6 odcinków ;p

ocenił(a) serial na 8
kfiatek_f_goofnie

Mam wszystkie odcinki po polsku w rmvb. Moge nagrac na DVD i płytkę wysłać pocztą. Tylko adres dać.

tygryniu

I tak za darmo...? o_O

ocenił(a) serial na 8
gramer_filmweb

hehe za koszt wysyłki i dvd. Czyli prawie darmo

ocenił(a) serial na 9
tygryniu

Ja bym była niezwykle chętna, ale filmweb zabrania mi wysłać prywatną wiadomość. W każdym razie Twoja propozycja jest nadal aktualna? :)

une_banane_verte

Trzeba zebrać te cholerne 12 punktów aby móc wysyłać prywatne wiadomości i odkryłem sposób jak w miarę skutecznie to zrobić.

ocenił(a) serial na 10
kerkas

jak?

Mr_Krytyk

tak jak się zwykle zdobywa punkty czyli dodając jakieś informacje o filmach / serialach. Plakaty, opisy, obsady

ocenił(a) serial na 9
gramer_filmweb

a ja za darmo moge wyslac, a co mi tam :D

ocenił(a) serial na 10
kfiatek_f_goofnie

ostatni odcinek nigdy nie zostal stworzony :)

ocenił(a) serial na 8
kfiatek_f_goofnie

mam wszystkie odcinki z lektorem, jeżeli ja zdobyłem to Tobie na bank również się uda;)

ocenił(a) serial na 10
aerosplain

hmm,,,szukalem kiedys tak szybko i nie moglem. Musialbym poszperac bardziej moze cos by sie znalazlo, chcociaz ciezko.

kfiatek_f_goofnie

Ale epicki tekst :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones