Sanditon
powrót do forum 1 sezonu

Angażujący, wielowątkowy, wspaniałe kostiumy i dobre aktorstwo, kupił mnie od pierwszego odcinka. Ja wielbicielka thrillerów obejrzałam na raz cały sezon bo nie mogłam się doczekać dalszych losów bohaterów.

Jeśli miałabym wskazać jakiś minus, to znudził mnie wątek Georgiany Lambe, podczas gdy na początku zapowiadał się ciekawie wyszedł z tego łzawy i dość płaski romansowy sztamp, w sumie bez tej postaci serial niczego by nie stracił. Ale reszta fantastyczna i jak najbardziej godna polecenia.

ocenił(a) serial na 10
villemo75

Zgadzam się w 100%

villemo75

Trochę się nie zgadzam, bo ten wątek z panną Lambe i Otisem pozwolił zbliżyć się do siebie głównym bohaterom. Natomiast myślę, że wszystkie postacie zostały potraktowane za płytko jak na serial - przecież był czas na to żeby zagłębić się w nie bardziej np. Esther albo Clara. Mogli też trochę dokładniej pokazać jaka zmiana dokonuje się w Sidney'u

bodziek

Może tak, może i nie, bo tzw. wspólnych sytuacji mieli trochę, a to bal, a to spotkanie na plaży, a to po prostu przyjazd do brata, u którego ona mieszkała. Dla mnie jeszcze poza wątkiem najmniej ciekawym postać Georgiany po prostu nie przypadła do gustu, miała rolę napisaną pod złośliwą, niezbyt miłą osobę, która zwracała się do innych jakby im robiła łaskę, że się w ogóle odzywa i taką zagrała. Dziwię się, że w ogóle ktoś ją lubił. Muszę w końcu przeczytać to opowiadanie, żeby się przekonać, czy została też tak napisana w książce.

ocenił(a) serial na 6
villemo75

Z częścią się zgadzam, ale co mnie jeszcze zszokowało oprócz braku Sidneya np, to brak siostry Parker, która była niegołączna z Albertem, który z kolei się ogromnie zmienil. I Mary się bardzo postarzała...

ocenił(a) serial na 6
tatitta

Chodziło mi o Artura nie Alberta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones