SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Sanditon

2019
47 min.
7,4 1 292
oceny
7,4 10 1 1292
1 419
chce zobaczyć
Charlotte Heywood, impulsywna i pełna optymizmu dziewczyna, przenosi się z rolniczego domostwa do Sanditon, rybackiej wsi, która próbuje przemienić się w nadmorski resort. Więcej Mniej
Sanditon zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Sanditon
Zwiastun nr 1 (sezon 1, polski) 1:00
Sanditon
Zwiastun nr 2 (sezon 2)
nr 1 (sezon 1, polski) 2020-09-29T15:19:56 https://fwcdn.pl/webv/52/37/55237/55237.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/234/833034/Sanditon_trailer_mXG.vp9.1080p.webm

Nagradzany scenarzysta Andrew Davies powołuje do życia na ekranie ostatnią, nieskończoną powieść Jane Austen. Sanditon to miejsce, które szybko się zmienia. Ta niegdyś senna wioska rybacka przekształca się w modny kurort. Razem z miasteczkiem zmienia się również spontaniczna i oryginalna dziewczyna z prowincji - Charlotte Haywood. PannaNagradzany scenarzysta Andrew Davies powołuje do życia na ekranie ostatnią, nieskończoną powieść Jane Austen. Sanditon to miejsce, które szybko się zmienia. Ta niegdyś senna wioska rybacka przekształca się w modny kurort. Razem z miasteczkiem zmienia się również spontaniczna i oryginalna dziewczyna z prowincji - Charlotte Haywood. Panna Haywood rezygnuje z wiejskiej sielanki, by wieść pełne intryg i romansów życie w nadmorskiej miejscowości. Pełna zwrotów akcji historia odkrywa ukryte motywy postaci łączących swoje interesy z komercyjnym sukcesem Sanditon. To ludzie tacy jak przedsiębiorca wizjoner Tom Parker, czarnoskóra dziedziczka panna Lambe, czy charyzmatyczny i skomplikowany Sidney Parker. W ich otoczeniu młoda Charlotte wkracza na drogę ku odkryciu samej siebie i znalezieniu miłości na swoich własnych zasadach.

na podstawie
Jane Austen (powieść)
studio
Red Planet Pictures
tytuł oryg.
Sanditon
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Bristolu, Clevedon, na plaży w Brean oraz w barokowym dworku Dyrham Park w pobliżu wioski Dyrham (Anglia, Wielka Brytania).
Jane Austen nie ukończyła powieści "Sanditon". Dalsze losy bohaterów tego serialu są dziełem scenarzysty Andrew Davies.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych