serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Sanktuarium

Sanctuary
2008 - 2011
42m
7,0 3 307
ocen
7,0 10 1 3307
Komórki macierzyste, terapia genowa, przeszczep i klonowanie zmieniają definicję "człowieczeństwa" we współczesnym świecie. Tylko nieliczni ludzie są w stanie stawić temu czoła, a Sanktuarium jest schronieniem dla takich stworzeń. więcej mniej
Sanktuarium zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Pierwszy serial debiutujący tylko w internecie i pierwszy całkowicie nagrany przy pomocy zielonego tła. Epizody można pobrać na stronie: http://www.sanctuaryforall.com/ w cenie 1.99$ za odcinek (cena w momencie powstawania). W nowym internetowym serialu ?Sanctuary? Amanda Tapping będzie grac postać Dr Helen Magnus - 157 letnią lekarkę,Pierwszy serial debiutujący tylko w internecie i pierwszy całkowicie nagrany przy pomocy zielonego tła. Epizody można pobrać na stronie: http://www.sanctuaryforall.com/ w cenie 1.99$ za odcinek (cena w momencie powstawania). W nowym internetowym serialu ?Sanctuary? Amanda Tapping będzie grac postać Dr Helen Magnus - 157 letnią lekarkę, jedną z pierwszych lekarzy w Royal College w wiktoriańskiej Anglii. Dr Magnus była zaręczona z Kubą Rozpruwaczem, ma z nim również córkę. Serial opowiada o sanktuarium utworzonym dla różnego rodzaju stworzeń i istot władających mocą. Sanktuarium zostało założone przez ojca dr Magnus, gdzie zbierał odmienne stworzenia i ?dziwolągi? z całego świata, od wilkołaka po wampira. Wszystkie stworzenia musiały posiadać pewne umiejętności, tylko wtedy były interesujące. W pilocie pojawi się chłopiec, Alexi, z Czarnobyla, któremu przytrafiają się dziwne rzeczy z powodu napromieniowania. Poprzez pracę z tymi stworzeniami, dr Magnus otrzymała dar, klątwę ? długowieczność. Każdy epizod będzie koncentrował się na wysiłkach dr Magnus w poszukiwaniu różnego rodzaju przerażających i potwornych istot. W poszukiwaniach wspierają ją Will Zimmerman (Robin Dunne) oraz jej córka Ashley (Emilie Ullerup). Razem zostaną wciągnięci do przerażającego i tajemniczego świata zamieszkałego przez nieznane istoty. Dzięki oszałamiającym efektom wizualnym, technologią gier wideo, oraz nowoczesnym stylem tworzenia stron internetowych, ?Sanctuary? zabiera widza do budzącego dreszcze świata, gdzie nauka spotyka się z niewytłumaczalnym. Ten fikcyjny świat online wypełnia lukę pozostawioną przez tradycyjna telewizję poprzez dostarczenie rozwiązań HD, oraz możliwości bezpośredniej komunikacji widza z zespołem tworzącym ?Sanctuary?.

studio
Bell Broadcast and New Media Fund (współudział) / Sanctuary 1 Productions / Stage 3 Media
tytuł oryg.
Sanctuary
inne tytuły
Pod koniec trzeciego sezonu Magnus miała prawie 161 lat, a na początku następnego ma już 274 lat.
Serial kręcono w North Vancouver, Coquitlam oraz Burnaby (Kanada).
Serial jest w księdze rekordów Guinnessa jako najdroższy serial emitowany bezpośrednio w internecie ($4.5 za 8 odcinków o długości ok. 15 minut).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Uprzedzam, że puki co dałem radę tylko do połowy drugiego sezonu. Pierwszy był według mnie zaledwie na 4, drugi już najwyżej na 3. Mam wrażenie, że scenariusz był pisany na kolanie lub na zasadzie - napiszcie coś, byle to było tanie. Dziwie się, że autorzy scenariuszy, którzy potrafią dobrze pisać patrząc na ich...

Obejrzałem pierwsze 2 pilotowe odcinki i są na poziomie 5/10 - czyli typowy średniak.
Czy w dalszych częściach i sezonach to się zmienia na lepsze?
Czy są jakieś bardziej dojrzałe wątki?

SyFy nie będzie emitować 5 sezonu.
Szkoda.

Mam pytanie do tych co skończyli oglądać 2 sezon. Czy Ashley pojawia się jeszcze później, czy naprawdę zginęła na początku sezonu?

Witam. Czy Webisody różnią się czymś od 1 sezonu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones