PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438773}

Sanktuarium

Sanctuary
7,0 3 309
ocen
7,0 10 1 3309
Sanktuarium
powrót do forum serialu Sanktuarium

4 sezon

ocenił(a) serial na 9

RUSZYŁ !!!! :) - właśnie zaczynam oglądać, ciekawa jestem co wymyślą...

ocenił(a) serial na 9
kitanka_kasia

Ja już po obejrzeniu pierwszego odcinka i muszę przyznać, że nie powalił mnie. Owszem odcinek dobry, ale spodziewałam się czegoś lepszego na początek sezonu, szczególnie po genialnym sezonie trzecim. Nie będę spoilerować i opisywać co było. Czekam na drugi odcinek i mam nadzieję, że będzie lepszy.

ocenił(a) serial na 9
kathi154

No ja też się zawiodłam troszeczkę, ale nie było aż tak źle.... :) Na pewno będzie lepiej!!

ocenił(a) serial na 10
kitanka_kasia

A gdzie oglądacie? ;)

ocenił(a) serial na 9
Atlantis217

Ja zwykle na iitv albo jeśli tam nie ma to po prosty wpisuję w google i przeglądam strony które mi wyświetli.

ocenił(a) serial na 10
kathi154

Dzięki;D

ocenił(a) serial na 10
Atlantis217

ale iitv się ostanio coś zepsuło na napisy trzeba czekac wyjątkowo długo. Mi jedynie brakuje Tesli i jego wyjatkowego poczucia humoru. Zobaczymy co będzie w trójcie mam nadzieje że będzie jeszcze lepszy a ten sezon się po prostu rozkręci.

dudusia69

Taa zgadzam się zepsuło się.Wyszedł odcinek 3 i nikt go na iitv nawet nie wrzucił.Revange wychodzi średnio z 2 dniowym opóźnieniem.Seriale co mają za mało fanów są później wrzucane i wolniej tłumaczone,choć i tak nie jest najgorzej.Sezon trzeci był tłumaczony dopiero jak uzbierało się 3-4 odcinki teraz przynajmniej 1 zrobiono.

ocenił(a) serial na 10
szarit

jest 3 odcinek, ale oczywiscie po angielsku =/

ocenił(a) serial na 10
Atlantis217

Sanctuary tłumaczy grupa Hatak , a u nich od 2 tygodni jest w tłumaczeniu. moniuska jak na razie według ich strony nie robi postępów. Na dzień dzisiejszy z e2 ma 95% a e3 nawet nie jest ruszony. Ja rozumie ze nie mają za to płacone, ale według mnie jak sie podejmuje czegoś to powinno się to kończyc. Kiedyś byłam im wdzięczna, ale teraz widzę ze tłumaczą tylko te filmy które są znane ( supernatural, The Vampire Diaries, czy The Walking Dead) lubiane przez szersza widownie. a filmy takie jak sanctuary są odkładane na później lub całkowicie olane. Jest to oczywiście moje skromne zdanie i pewnie większość z nim nie będzie się zgadzać.

dudusia69

Napisy do odcina drugiego już są,odcinek 3 nietknięty a ja na dysku mam już 4...Za mała popularność tego serialu i to są właśnie efekty,niestety...ale dobrze że ktoś go w ogóle tłumaczy.

ocenił(a) serial na 7
szarit

niestety albo trzeba czekać cierpliwie albo oglądać bez ewentualnie z angielskim.
osoby które tłumacza maja własne życie, trudno by od rana do nocy siedzieli nad tłumaczeniem seriali.

zwykle mam tak ze długo czekam na te co najbardziej lubie :P

ocenił(a) serial na 10
Bene

dajcie mi angielskie napisy to sam sobie przetłumaczę :D bo do niesmiertelnego sam sobie tłumacznie zrobiłem które nawet jest dobre jak na początkującego

ocenił(a) serial na 10
MelvinKoren

oglądałam odcinek 2.. Wam tez sie tak zacina? powoli sie laduje, a nawet jesli sie zaladuje to sie zacina =/ no, ale dobrze, ze w ogole jest =]

MelvinKoren

mam angielskie napisy do 6 odcinków 4-go sezonu gdzie mam ci je wysłać do przetłumaczenia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones