PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442849}
7,8 885
ocen
7,8 10 1 885
Sayonara Zetsubō Sensei
powrót do forum serialu Sayonara Zetsubō Sensei

... 

ocenił(a) serial na 9

Tak naprawdę to spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie żałuję, że obejrzałem. Dziwne, sprawiające chorą satysfakcję widzowi, bez żadnej fabuły, ładu czy składu. Strasznie chaotyczne i pogmatwane. Chwilami genialne, chwilami idiotyczne. Raz wciągnie na kilka odcinków pod rząd, raz po dziesięciu minutach ma się dość... Serial do obejrzenia po naprawdę długim stażu w anime (dla mnie było trochę za wcześnie, dlatego nie zamierzam na razie oglądać kolejnych sezonów, ale jestem pewny, że jeszcze do niego wrócę). Jeżeli brak ci cierpliwości, nawet nie interesuj się tym anime, bo nie dotrwasz do chociażby trzeciego odcinka. Polecam osobą z wyzbytą przynajmniej częścią zdrowego rozsądku oraz normalności. To tyle chyba, ocena końcowa 8,5/10, zaokrąglone do 9.

ocenił(a) serial na 9
Prokop95

Zgadzam się! Nie wspomniałeś tylko, że to świetna komedia - w pewnych odcinkach śmiałam się co chwila. Naprawdę pozytywne odczucia, chociaż faktycznie, trzeba być obeznanym z anime. ;)

ocenił(a) serial na 9
Pink_Phink

Jak mogłem o tym nie wspomnieć!? Genialna komedia, a jakże :D

ocenił(a) serial na 9
Prokop95

Tak jest. Zetsubou shita XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones