10/10
Obejrzałem parę odcinków na Boomerangu no i pozytywnie :D
Seria pierwsza (odcinki półgodzinne) - 7/10
Seria druga (odcinki siedmiominutowe) - 10/10
Seria trzecia (Scrappy i Yabba Doo) - 10/10
Co do serii drugiej - jakiegoś dnia na Boomerangu (mój pierwszy z nim dzień) odcinek "Super Młokos" leciał dwa razy...
Przypominam sobie tylko moment czołówki gdy z pociągu wypadała paczka do Scooby'ego, tylko to mi w głowie co do tego serialu a jak znam ten fragment musiał lecieć on w telewizji (oglądałem go gdzieś mając 3 latka). Wiem, że leci teraz w Boomerang, ale nie mam tego kanału, a tam są takie fajne bajki... :(.