PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96167}

Scooby-Doo: Gdzie jesteś?

Scooby-Doo, Where Are You!
7,4 25 208
ocen
7,4 10 1 25208
7,4 5
ocen krytyków
Scooby Doo: Gdzie jesteś
powrót do forum serialu Scooby-Doo: Gdzie jesteś?

Też to zauważyliście?

ocenił(a) serial na 9

Że Scooby-Doo nauczył nas, że tylko ludzie są potworami?

Dudu_fw

mądre słowa.
Nie zastanawiałem się nigdy nad tym, ale czapki z głów za to że to zauważyłeś

PanSkoczyslaw

<google> "Scooby doo taught us the real monsters are humans". </google> ]:-P
Tak, czapki z głów dla wszystkich, którzy to zauważyli drogą filozoficznych rozmyślań i i dla wszystkich, którzy to zauważyli drogą internetowych poszukiwań... ];D

Meepit

Łóups, jeszcze "that": "Scooby doo taught us THAT the real monsters are humans". No i już.

Dudu_fw

Dokładnie to samo niedawno pomyślałem, jak oglądałem Scooby'ego z moją 3-letnią bratanicą.

ocenił(a) serial na 8
Dudu_fw

ładnie ujęte, smutna prawda... choć w ujęciu Scooby'ego do zaakceptowania

Dudu_fw

bystre spostrzezenie ;)

ocenił(a) serial na 6
Dudu_fw

Ja zawsze oglądałem następne i następne odcinki z nadzieją że w końcu będzie prawdziwy potwór ;p Pamiętam że był odcinek z taką dużą godzillą, czy coś takiego, i wtedy już myślałem to jest na pewno prawdziwy, bo nie ma takich dużych ludzi hehe.

ocenił(a) serial na 9
KopsonKrk

Miałem dokładnie tak samo :) A później było na odwrót, np jak oglądałem ''Scooby Doo i cyberpościg'' (jeśli nie oglądałeś to wciągnęło ich tam do gry i musieli walczyć z wirusem) to myślałem, że owy wirus to kostium :)

KopsonKrk

Jednak się doczekaliśmy :)
W niedzielę leciał "Scooby-Doo i król goblinów" - tam wreszcie były prawdziwe potwory, nawet cała ich kraina.

ocenił(a) serial na 8
Dudu_fw

Świetnie powiedziane.

ocenił(a) serial na 9
Dudu_fw

Zgadzam się ale jest pare wyjątków. Leci teraz np. Scooby Doo i Brygada Detektywów. Tam w ostatnich odcinkach jest walka z potworem który występuje w snach (chyba Scoobiego) i ten finałowy z ostatnich odcinków co pożarł tego ptaka i stał się nim. Pokonali go przyjaźnią. Był to chyba demon Kryształowego Zdroju czy jakoś tak. Albo np. niektóre potwory z tych dłuższych odcinków czyli inaczej filmów o Scoobym, np. Scooby Doo na wyspie Zombie. Tam są prawdziwe potwory, zombie i wilkołak...

kamil98760

to pokazuje ze dopiero z czasem zaczeli rzeczywiscie walczyc z prawdziwymi potworami - dosc ciekawa koncepcja ewolucji toku historii

kamil98760

Nie ma tam wilkołaków tylko ludzie-koty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones