Zapowiadało się na osiem lub nawet dziewięć. Atmosfera filmu, zagadka, nastrój. Do tego świetna realizacja. Niestety od piątego odcinka wszystko się rozwlekło, nawet zaczęło powiewać z lekka nudą. Napięcie zamiast rosnąć zaczęło opadać. Szkoda bo to jeden z takich seriali jakie warto produkować.
Świetny w zasadzie od początku do końca, ciekawi, trzyma w napięciu. Łatwo obejrzeć jednym tchem... Co prawda w pewnym momencie sedno sprawy jest już na jasne, ale i tak są twisty!