Secreto de amor

2001 151 odcinków
Secreto de amor
5,3 3
oceny
5,3 10 3
6
chce zobaczyć
{"type":"film","id":225092,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Secreto+de+amor-2001-225092/tv","text":"W TV"}]}

   María Clara Carvajal (Scarlet Ortiz) jest piękna, nowoczesną dziewczyna, która ciężko pracuje, aby wesprzeć swoją chorą matkę i młodszą siostrę. Jest zakochana w Carlosie Raúlu Fonsece (Jorge Aravena), młodym mechaniku. Para planuje ślub, ale do ceremonii nie dochodzi, bo mężczyzna traci pracę i wyjeżdża do Miami. Tam poznaje zamożnąMaría Clara Carvajal (Scarlet Ortiz) jest piękna, nowoczesną dziewczyna, która ciężko pracuje, aby wesprzeć swoją chorą matkę i młodszą siostrę. Jest zakochana w Carlosie Raúlu Fonsece (Jorge Aravena), młodym mechaniku. Para planuje ślub, ale do ceremonii nie dochodzi, bo mężczyzna traci pracę i wyjeżdża do Miami. Tam poznaje zamożną Bárbarę Serrano Zulbarán (Aura Cristina Geithner), z którą zdradza narzeczoną. Sytuacja komplikuje się, gdy po śmierci matki jego dawna ukochana przybywa do Stanów i podbija serce przystojnego wdowca Lisandra (Jorge Luis Pila).

   Secreto de amor zobacz gdzie obejrzeć online
   NOWOŚĆ

   gatunek

   produkcja

   Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO GO, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass.

   Netflix - www.netflix.com

   HBO GO - www.hbogo.pl

   Canal+ - www.pl.canalplus.com

   Player - www.player.pl

   TVP VOD - www.vod.tvp.pl

   Play Now - www.playnow.pl

   iTunes - www.apple.com/pl/itunes

   Nowe Horyzonty -

   Apple TV - tv.apple.com

   mdag.pl - mdag.pl

   Pięć Smaków - piecsmakow.pl

   Moje eKino - mojeekino.pl

   Ninateka - ninateka.pl

   VOD.PL - www.vod.pl

   Chili - pl.chili.com

   Amazon Prime - www.primevideo.com

   Playstation VR -