PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620323}

Sekret

El secreto de Puente Viejo
7,4 367
ocen
7,4 10 1 367
Sekret
powrót do forum serialu Sekret

Od 1 września 2014 emisja w TV Puls o 14:30 oraz TV Puls 2 o 19:00.

Dalia_PL

Ale 780 odcinków to przegięcie.

sisi252531

Też tak myślę. Już nie wróży to niczego dobrego, będzie się ciągnęło w nieskończoność i wiało nudą.

mariola1618

właśnie dokładnie

mariola1618

a teraz pisze 860

sisi252531

780? tu pisze,że 815 xd

izabela11223

I na tym nie koniec, widzę że nadal czekają materiały do dodania.

sisi252531

ale ogólnie bardzo dużo teraz telenowel puszczają w telewizji...w tym roku już zaobserwowałam "Prawdziwe Uczucie" , "Kobieta w lustrze" , "Zbuntowany Anioł" , "Nieposkromiona miłość" , "Nie igraj z aniołem" z czego tylko 2 oglądam regularnie ,a mam tylko podstawowe kanały :) teraz zapowiadają już wymieniony "Sekret" i "Burza" na TV4,a po Zbuntowanym puszczą "Jesteś moim życiem" :) tak namieszane,że nie mogę się zdecydować którą będę oglądać :) z chęcią obejrzałabym "Gorzką Zemstę", " Marinę" lub "Prawo Pożądania"-to były też fajne telenowele :) A jak czytałam o "Sekrecie" to po pierwszym sezonie oglądalność bardzo leciała w dół...

izabela11223

Od 1 września na TVN7 także Niewinne uczucie. Gorzką zemstę sama bym z chęcią znowu obejrzała no i cieszę się bardzo ze puszczą Jesteś moim życiem. A Sekret nie zachęcił mnie jakoś.

izabela11223

Jeszcze więcej odcinków:-) ciekawe ile to na naprawde odcinków

Kasia_Piesik1990

chyba już więcej nie ma,bo czytałam opinie internautów i znalazłam taką wypowiedź,że jest tego prawie 900 odcinków :)

izabela11223

To już na starcie mnie zniecheca lecz i takkilka odcinkow zobacze :-)

sisi252531

może każdy odcinek trwa z 20 min i dlatego jest ich 800;p wtedy mogliby puszczać ciągiem 2-3 ;)

perancis

Niestety kazdy trwa godzine

ocenił(a) serial na 10
sisi252531

Ale do mody na sukces to i tak jej jeszcze dużo brakuje 890 a 6919 !!!!!!!!

Dalia_PL

ktoś wie gdzie można obejrzeć ten serial online? po polsku oczywiście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones