PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620323}

Sekret

El secreto de Puente Viejo
7,4 367
ocen
7,4 10 1 367
Sekret
powrót do forum serialu Sekret

Trwa obecnie chyba tak jak Barwy szczęścia i dziś np. jest 892 odcinek!

Natalia_Jaworska

Ale przewidują jakiś najbliższy koniec? Czy będzie sie ciagnac jak Moda na sukces? Pisali cos o tym?

mariola1618

Z tego co ja wyczytałam Sekret jak na razie jest podzielony na 4 serie (obecnie nadawana jest 4) i nie wiadomo nic o jego zakończeniu. A szkoda bo zaciekawił mnie pierwszy odcinek ale nie wiem czy jest sens ładować sią w aż taki tasiemiec. Ale muszę to napisać: aktorka grająca Pepe jest prześliczna :)

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Mnie też bardzo zaciekawił pierwszy odcinek i zszokowała liczba odcinków...

p_o_n_

O tym samym właśnie pomyślałam. Pierwszy odcinek okazał się niebanalny, ale średnią mają kiepską, a jak już zacznę oglądać i z czasem stanie się to wielkim dramatem to będę zawiedziona. ;/

mariola1618

Średnia na podstawie 8głosów raczej nie mówi zbyt wiele więc tym bym się nie sugerowała ;) Ja niestety należe do osób które muszą wiedzieć co sie wydarzy w serialu/telenoweli i chyba dzięki temu nie planuje oglądać Sekretu. Kilka odcinku we wrzesniu zapewne obejrze bo Pepa mnie urzekła ale od października nauka i tak mi na nie nie pozwoli.

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Wiecie o co chodzi w tym serialu? Podobno jest podzielony na temporady i w każdej są inni bohaterowie, czy to prawda?

Vanilka66


Tak jest podzielony i tak jak ktoś wcześniej pisał ma ponad 800 odcinków ale nie ma sie co zrażać bo czas w serialu też płynie. To nie tak że te 800 odcinków jest ciągle ta sama historia. Nie chce spojlerować ale potem już jakby głównymi bohaterami są dzieci Pepy ;) Nie wiem czy to prawda ze puls nie wykupił nawet całej pierwszej temporady ?

cande

Dzieci Pepy? Mozesz cos mi osobiście wiecej spoilerowac? ;D bo jedtm ciekawa. Tamto dziecko które jej zabrano w końcu im odbierze? Co sie stanie z ojcem tego pierwszego dziecka? I czy będzie z Tristisnem?

mariola1618

niestety nie moge jeszcze pisać prywatnych wiadomości ale założe nowy temat i tam będą same spoilery xD

cande

Chętnie poprosze! ;)

mariola1618

Ja ci mogę powiedzieć że dowiedziałam się że Pepa umrze w 381 odcinku :( a ten Tristian w 666 smutne to :(((( i do dupy-_-

Natalia_Jaworska

No to nie warte chyba zachodu by oglądać.

Vanilka66

Najlepszy podział i opis wydarzeń w danej części jest na wikipedii po hiszpańsku, ale mniej więcej powinnaś zorientować się o co chodzi :) A co wykupienia przez Puls to dzis sie właśnie zdziwiłam bo w ŚS przy opisach odcinków wynika ze będzie ich 65 :/

p_o_n_

Znając puls jesli nie będzie oglądalności to na tych 65 sie skńczy :( a szkoda bo ja już jestem zafascynowana telenowelą

cande

O widzę że przez późną porę pisze trochę niezrozumiale i gubię słowa - przepraszam :) No tak z Pulsem może być różnie. Ogólnie ciekawi mnie jaka będzie oglądalność bo dużo osób jak widzi tyle odcinków to może zrezygnować z oglądania...

p_o_n_

haha nawet nie zwróciłam uwagi :)
No dokładnie te 800 odcinków robi wrażenie , nie powiem moja pierwsza reakcja też była nieciekawa xD
Jednak szkoda by było bo dawno już tego typu serialu u nas nie było. Ciężko oceniać po jednym odcinku ale jak na razie mnie ujął ciekawą historią , realizacją no i aktorzy bardzo fajni ( przede wszystkim główna bohaterka nie jest typem płaczki czy męczennicy a to duży plus ) .
Ja tak czy inaczej obejrzę pewnie w necie jak nie puszczą do końca ;))

cande

Ja niestety nie znam na tyle hiszpańskiego żeby obejrzeć w orginale :( Ja właśnie miałam obejrzeć tylko ten pierwszy odcinek ale postać Pepy jest świetna jak już wcześniej pisałam :) Ogólnie historia, postacie wszystko na plus tylko te odcinki :/ I czas akcji zbliżony do Luz Marii, którą bardzo lubiłam ogólnie ten sam klimat :)

p_o_n_

Luz Maria ;)) matko kiedy to było xDD
ja sie troche obawiam tego hiszpańskiego akcentu ale jak nie będzie wyjścia to sie i tak obejrzy ;)

cande

No dokładnie, LM wieki temu leciała :)
To powodzenia życzę choć mam nadzieje ze obejdzie się bez tego i Puls wyemituje te odcinki :)

p_o_n_

Obejrzałam wczoraj pierwszy odcinek
Nawet niezły serial kostiumowy.
Wszystko dzieje się bardziej naturalnie i autentycznie niż w meksykańskich telenowelach.
Fajna główna bohaterka - silna psychicznie, pyskata.
Jednak na stałe chyba nie będę tego oglądać, bo za długie (LOL 890 odcinków !!!! pogłupieli chyba)
I ten amant Alex taki z wyglądu przeciętny.

ocenił(a) serial na 8
Natalia_Jaworska

Ja też mam kilka stron i chciałabym znaleźć jakoś sensowną, gdzie można by oglądać po kolei odcinki. Mogła by Pani podać na jakiej Pani ogląda. Zofia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones