PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620323}

Sekret

El secreto de Puente Viejo
7,4 367
ocen
7,4 10 1 367
Sekret
powrót do forum serialu Sekret

Spoiler spoiler spoiler ...

cande

Pepa umiera około 381 odcinka ( jeśli sie nie myle to własnie to jest jakby finał 1 temporady ) rodząc córke Aurore ( którą zresztą w późniejszym czasie poznajemy już jako dorosłą . Musze to dobrze rozkminić xD coś tam jest w tej historii pokręcone . Z tego co zrozumiałam Tristan odda córke do internatu bo nie będzie mógł się pogodzić z śmiercia pepy , może będzie dziecko obwiniał hmm nie wiem , tak czy inaczej potem pojawia się aurora ale okazuje się ze to nie ona tylko jakaś jej koleżanka ze szkoły , jakaś wariatka pewnie ale wszystko się dobrze kończy.

Oprócz Aurory jest jeszcze Martin , syn pepy i ... no właśnie to jest już kompletnie pokręcone , on chyba jest tym pierwszym dzieckiem chociaż sama nie wiem , no bo skąd on sie tam wziął , mam na razie więcej pytań niż odpowiedzi . Widziałam tylko scenke jak pepa ogląda go , pewnie bada czy coś takiego i zauważa na jego pleckach 3 pieprzyki koło siebie i to jest dla niej potwierdzenie ze mały jest jej dzieckiem.
Potem gdzieś widziałam jego pogrzeb , no ale nie może być za normalnie następnie sie okazuje że Martin żyje , wraca już chyba jako dorosły pod innym imieniem . Ten mały powinien pojawić sie szybko bo widziałam z nim sceny już koło 70 odcinka

No i słyszałam jeszcze o jakimś Bosco ,ze też jest synem pepy ale oprócz tego nic o nim nie wiem :)
Jeśli sie nie myle ślub pepy i tristana jest w 333 odcinku ,a śmierć tristana 660 czy 666

cande

nie kumam odcinków jest z tego co słyszałam ok. 900 a Pepa- główna postać umiera w 381 odcinku?? dziwne trochę

sandia23

No tak to wyglada ;) dlatego pewnie zastosowali ten podział na temporady . Po jej śmierci głównymi bohaterami stają sie jej dzieci , jest pokazywane jak sie zakochuje , maja pewnie swoje dzieci itd ;)

cande

w takim razie nie wiem czy jest sens wciągać się w ten serial :(

sandia23

No ja też chyba odpuszczę.

sandia23

własnie;(

Natalia_Jaworska

Kurcze nie widziałam wczorajszego odcinka i teraz nie wiem o co chodzi , Tristan ma syna ? Bo właśnie włączyłam i coś gadali o Martinie . Czyżby to był właśnie ten Martin - syn pepy ? Ale skąd on by sie tam wziął , orientuje sie ktoś ?

cande

Martin to oficjalnie syn Tristana i jego żony. Naprawdę jest (chyba) synem Pepy. Tym, którego urodziła w pierwszym odcinku, i którego odebrał jej ojciec dziecka (nie pamiętam jego imienia). W późniejszych odcinkach zostanie wyjaśnione dlaczego Martin jest uznawany za syna Tristana, ale z tego co czytałam na hiszpańskojęzycznych stronach, i co udało mi się zrozumieć, to w tym domu, w którym służyła Pepa w pierwszym odcinku doszło do pożaru. Pepa myślała, że jej syn zginął, a w rzeczywistości zabrała go ta Augustias, czy jakoś tak, żona Tristana w każdym razie. Ale jak i dlaczego, tego już za bardzo nie zrozumiałam...

ocenił(a) serial na 5
Raven_86

ja zrozumialam że to Augustias wznieciła pożar i ukradła dziecko bo symulowała swoją ciążę żeby Tristan przy niej został, a potem musiała ściemnić że urodziła więc zabrała dziecko Carlosowi i jego żonie, a wszyscy myśleli że cała trójka zginęła w pożaże. Ci z kolei zabrali dziecko Pepie która urodziła w ten sam dzień :D oglądam to tylko po to żeby uczyć się języka, ale jak poczytałam trochę tych opisów to jednak pouczę się na czymś innym :)

cande

wiesz może co będzie z Tristanem po śmierci Pepy tzn. czy będzie z kimś związany ?? no i jak dla mnie to Pepa bardzo wcześnie umiera :( skoro jest tyle odcinków to bez sensu, żeby główna bohaterka tak wcześnie zmarła, a przecież Tristan będzie jeszcze dość długo grał w serialu... beznadzieja jak dla mnie, a szkoda bo film bardzo mi się spodobał i teraz nie wiem czy go dalej oglądać :(

wiktoria24

Jeśli dobrze kojarzę to Tristan umiera na ślubie , wydaje mi sie że swoim ;) czyli z tego wynika że kogoś tam sobie jeszcze zdążył znaleźć.

cande

A wiesz może jak rozwinie się SOLEDAD i JUANA?

Mnie osobiście zainteresował on bardziej, niż perypetie głównych bohaterów.

ocenił(a) serial na 7
lucjana_p

juan oddał życie w obronie soledad, którą próbowała postrzelić odrzucona enriqueta. ten sam aktor wrócił potem, ale już jako inna postać. simon bodajże, taka trochę reinkarnacja juana. z nim soledad potem wyjedzie, po zemście na olmo i po opuszczeniu swego amerykańskiego męża. wszystko jest zresztą opisane na angielskiej wikipedii ; )

ocenił(a) serial na 9
cande

Serial będzie zagmatwany jak każda telenowela. Augustias umrze - samobójstwo. Potem pojawi się jej bliźniaczka. Będzie też watek, że Pepa i Tristan są rodzeństwem. Tristan jest synem Rajmunda. Rajmundo był kiedyś bogaty (jego rodzice). Po slubie Franiski z Salwadorem zaczął pić. Potem poznała żonę Natalie i przestał. Emilia chyba nie jest jego córką ale tu nie wiem o co chodzi. Carlos Castro - ojciec Martina zyje. Został poparzony i był w klasztorze. Wraca aby zemścić się na Pepie bo myśli ze to ona wznieciła pożar. Pepa tez bedzie miała wyjsc za maż - chyba za nowego lekarza. W końcu Papa i Tristan beda razem. Pepa umrze przy porodzie w lesie. Trista zabierze Aurore do miasta. Potem wroci po pepe ale jej nie znajdzie. W tym czasie pepa urodzi drugie dziecko Bosco ale ono zostaje porwane przez jakaś wiesniaczke.
Martin zostanie wywieziony do Ameryki. Chyba bedzie miła wypadek - wpadnie do rzeki i ktoś go zabierze.

kleofaza

Pepa umrze, a potem urodzi drugie dziecko....? ;)


Kurna, szkoda, że taki długi. Tez myślałam, że to ta telenowela z max 200 odcinkami. A jeszcze Pepa tak wcześnie umrze... :/

syl_kon

Podobno w Hiszpanii po śmierci Pepy serial tylko zyskał na popularności...

Raven_86

Ja jednak jestem miłośniczką tradycyjnej telenoweli, gdzie główni bohaterowie po wielu perypetiach żyją razem długo i szczęśliwie... :D Może emisja u nas się skończy właśnie w momencie, np. ich ślubu? Zobaczymy.

syl_kon

To zostaje ci Burza i La Impostora ;)

Raven_86

Burza na bieżąco oglądana :D Niewinna intryga niestety mnie nie wciągnęła...

syl_kon

U mnie na odwrót. Szkoda tylko, że TVN7 zmienił godzinę emisji :(

syl_kon

Pepa umrze dopiero jak urodzi drugie dziecko, przechodzić obok będzie wieśniaczka i Pepa odda jej dziecko.

Nalsia

Haha a potem sie okaze, że zyje i Frensisca ja trzyma w podziemiach " :)

w tym serialu wszyscy umierają, wczesniej czy pozniej, nie ma sie co przywiazywac do postaci :)

cande

Z tego co piszecie to to bardziej opera mydlana niż telenowela

ocenił(a) serial na 10
cande

A wie ktoś może jak potoczą się losy matki Tristana? Długo będzie żyła? Czy coś będzie między nią a Raimundem? Czy się pogodzą? Czy zmieni się jej stosunek do Pepy (gdy zostanie żoną Tristana)? Czy ona się dowie kto jest matką Martina? A co w relacji Francisca - Soledad?

sakamae19

Francisca nadal żyje. Z Pepą się nie pogodzi. Znalazłem nawet gdzieś scenę, kiedy ojciec Gonzalo (Martin) oskarża Franciscę o śmierć Pepy, a ta ostatecznie przyznaje mu rację.

ametyst0

Uhh to jednak to nie dla mnie, za dużo odcinków ;)

sakamae19

Ja patrząc na fragmenty serialu widziałem w 1100 którymś odcinku jak Francisca sama zamiata swoją hacjende (dom)! i wyprzedaje wszystkie rzeczy (obrazy itp.) jednocześnie mieszka razem z miłością swojego życia czyli Raimundem Ujoa czy jak mu tam.

W serialu nie ma wtedy juz ani pepy, ani tristana, jest za to Alfonso który razem z Emilią dalej prowadzą restaurację maja chyba już duże dzieci. Jest też oczywiście cała rodzinka burmistrza z Hipolito na czele no i sa jakies nowe postacie.

Szkoda że na Pulsie zaprzestali emisji serialu.

pi0trek_2

Kto powie pepie i tristanowi że jednak nie są rodzeństwem a czy wyda się że to olmo zabił matkę

ocenił(a) serial na 9
Kubus1303

Wiedzą tylko ksiądz i Franciska
Ona pewnie nie ksiądz? Lub ktoś rozmowę podsłucha .Rosalio był moment że podejrzewała że Tristan nie jest synem męża Franciski

Kubus1303

Hej mam pytanie kiedyś oglądałam ten serial i skończyłam na tym odc. I nie chcę oglądać go od nowa ale nie pamiętam który to był odc., o którym mówisz. A jak szukam w Internecie to nie mogę zajść, mogę wiedzieć który to odc.?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones