PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497643}

Valkyria Chronicles

Senjō no Valkyria: Gallian Chronicles
7,4 173
oceny
7,4 10 1 173
Senjō no Valkyria: Gallian Chronicles
powrót do forum serialu Senjō no Valkyria: Gallian Chronicles

polecam

użytkownik usunięty

ładna kreska, ciekawa fabuła, zgrabne odcinki, interesujące układy personalne i zróżnicowane charaktery postaci. całkiem sympatyczne jako całość.

ocenił(a) serial na 5

A ja nie polecam. W sumie niezbyt ciekawi bohaterowie, z których znaczna część to wypełniacze, tylko po to by kimś zapełnić oddział Welkina. W dodatku także antagoniści nie są zbyt wyraziści, choć postać Jeagera i Gregora są całkiem spoko. Selvaria i Maksymilian są zaś dość kiepsko zrobione - widz do nich prawie nic nie czuje. Grafika ładna, a nawet bardzo ładna. Muzyka w sumie też, ale nie ma tutaj wpadających w ucho kawałków, może poza openingami i endingami. Niektóre odcinki się dłużą, wojna zaś stanowi tło dla romansów (niezbyt ciekawych) a porządne bitwy są tylko z udziałem Valkirii (czyli w sumie dwa starcia). Ogólnie rzecz biorąc produkcja nie wyróżniająca się niczym szczególnym. Można obejrzeć, jeśli nie ma nic innego pod ręką.

ocenił(a) serial na 10
j_a_d

Serce mnie zabolało po przeczytaniu poprzedniej wypowiedzi, ale świadczy to tylko o tym , że tyle opinii, ile ludzi :)
Moje miękkie ja, doceniło starania autorów, ponieważ przez bite 3 odcinki zalewałam się łzami, a całą historię pochłonęłam w jeden wieczór ( + noc). Ładna kreska, pare naprawdę fajnych postaci, ładna muzyka no i fabuła, która jak dla mnie mogłaby być rozciągnięta na kilka odcinków więcej.

Anime dla tych, którzy lubują się w wojennych klimatach, ale również tych, którzy w życiu by siebie nie podejrzewali o to, że może im się coś takiego spodobać.
Historia o honorze, poświeceniu, przyjaźni i w reszcie miłości, tej odwzajemnionej, jak i nie.

Innymi słowy, ze swojej strony, gorąco polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones