PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841036}

Servant

7,2 4 703
oceny
7,2 10 1 4703
Servant
powrót do forum serialu Servant

Słabizna...

użytkownik usunięty

Serial całkowicie bez puenty, a błędy logiczne ogromne. Facet żyje z gotowania, traci smak, coś tam przebąkuje o pójściu do lekarza, ale do końca serialu tego nie robi. Nie przeszkadza mu to jednak wyjechać na weekend żeby gotować dla jakiejś drużyny koszykarskiej. LOL. Świerszcze, drzazgi - wątki nie wiadomo po co rozpoczęte i w żaden sposób nie zakończone.

No i główna rzecz, oś fabuły - ok, przyjechała z dzieciakiem do tego domu i po co? Posiedziała parę tygodni, pojadła na krzywy ryj i wyjechała. NIC z tego nie wyniknęło. To miało być nie wiem co, kara dla tej matki? I dlaczego akurat ta rodzina? Owszem, widać na nagraniu jak Leanne spotyka Dorothy będąc jeszcze w przedszkolu, ale co dalej? Chciała do niej pojechać, bo uważała ją za... ładną? To było jedyne wyjaśnienie, jakie wyłapałem.

Serial kompletnie bez pomysłu i takaż realizacja. Po ostatnim odcinku jeszcze się upewniłem, czy to może nie przedostatni, bo kończy się słabiej, niż niektóre wcześniejsze odcinki. Bardzo słaby. Naciągane 4/10.

ocenił(a) serial na 6

"Facet żyje z gotowania, traci smak, coś tam przebąkuje o pójściu do lekarza, ale do końca serialu tego nie robi. Nie przeszkadza mu to jednak wyjechać na weekend żeby gotować dla jakiejś drużyny koszykarskiej"

Tu się mogę zgodzić aczkolwiek jest to niestety jedna z tych spraw na które trzeba przymknąć oko.

Co do reszty to niestety nie wszystko wyłapałeś... przede wszystkim to, że ona nie przyjechała z tym dzieckiem, to był faktycznie ich Jericho, ona go odrodziła (nazwa 1 odcinka Reborn). W ostatnim odcinku Wujek mówi do Sean'a "Leanne lub sprawiać przyjemność tym których kocha..." czyli Dorothy i odrodzenie jej dziecka "... i krzywdzić tych których nie kocha" czyli Sean i jego drzazgi czy brak odczuwania smaku. Później jak Leanne się dowiedziała, że śmierć dziecka to winna Dorothy zaczyna też i ją krzywdzić - włączanie alarmu w samochodzie.

A Leanne chciała pojechać do Dorothy bo najprawdopodobniej widziała jej ogłoszenie o prace dla opiekunki do dziecka... choć jest to mocno dopowiedziane.

Serial nie jest zły... pomysł był ciekawy, słabiej z realizacją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones