PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849603}

Sexify

6,3 32 221
ocen
6,3 10 1 32221
6,4 21
ocen krytyków
Sexify
powrót do forum serialu Sexify

Polskie kino "popowe" jest zwykle pozbawione jakiegokolwiek realizmu, wzorem amerykańskich "mistrzów", ale poziom absurdu w dialogach bohaterów naprawdę sięga zenitu. Dawałem z każdym kolejnym odcinkiem temu serialowi szansę, ale było tylko gorzej. Temat seksu strywializowany, wręcz w szkodliwy sposób. Ani jednej ciekawej kreacji. Szkoda, ale na wiele też nie liczyłem.

ocenił(a) serial na 7
feelthebeat

A gdzież ten poziom absurdu w dialogach? Brak realizmu?

ocenił(a) serial na 3
Agatonik

Brak realizmu - np. "bzykalnia" w akademiku. Albo sposób rozmowy z wykładowcami na uczelni technicznej jakby nie było. Poziom absurdu w dialogach ma natomiast miejsce praktycznie w każdej scenie, bo studenci tak sztucznie ze sobą po prostu nie rozmawiają.

ocenił(a) serial na 7
feelthebeat

Dzięki za odpowiedź. Przecież to nie dokument - jasne, że przerysowane. Myśmy na studiach z wieloma wykładowcami byli na "Ty", więc nie widzę nic nierealnego. Nie dostrzegłam też sztuczności w dialogach między studentami. Ale każdy odbiera poprzez pryzmat własnych doświadczeń.

ocenił(a) serial na 4
Agatonik

Przecież tu nie o przechodzenie na "ty" chodzi, a infantylność tych dialogów.

ocenił(a) serial na 1
Agatonik

Aga ma nochala aga ma nochala aga manochala

feelthebeat

Co się tak tych nauczycieli akademickich czepiacie? Sami niektórzy proponują przechodzenie na ty, jak tylko wystawią ocenę.

ocenił(a) serial na 3
feelthebeat

Nastolatki , które wyglądają jak dzieci chcą być fachurami w sferze sexu, może kobiety po 40 bym lepiej przyjęła.Dla mnie o niczym serial, erotyczne sceny nie wnoszą nic do filmów i seriali

feelthebeat

Też jestem boomerem, ale nawet ja wiem, że to nie dokument.

ocenił(a) serial na 3
feelthebeat

Nieudolne kopiowanie USA to nasz sport narodowy, tak jak w filmie i serialach, tak w muzyce i youtube (przykładowo te wszystkie cebulowe "ekipy" to jest zrzynka 1:1). Brak kreatywności w narodzie widzę mocno.

ocenił(a) serial na 9
feelthebeat

A ja właśnie byłam pozytywnie zaskoczona, jak naturalnie były napisane (i odegrane) dialogi. No, może poza postacią Natalii, ale to było celowe, miało pokazać, że odstaje ona od swoich rówieśników. Może jak się nie jest w grupie wiekowej bohaterek, to też trudniej ocenić realizm rozmów?...

Strywializowanie seksu? Ponieważ skupiono się na aspekcie kobiecej przyjemności, tak? ;)

ocenił(a) serial na 4
feelthebeat

Och, ja też nie rozumiem zachwytów, dialogi mega sztuczne, a postać Natalii jest tak irytująca, że ciężko się to ogląda... Przykłady sztuczności? Studenci siedzą na wykładzie pojedynczo, każdy oddzielnie. Studiowałam na 2 kierunkach i nie widziałam czegoś takiego, jednak siada się z przyjacielem/ przyjaciółmi.

ocenił(a) serial na 6
marticzka

Hmmm ciekawe te niektóre Spostrzeżenia odnośnie wspólnego studiowania... Uczylem sie 20 lat temu i jakos nie widze uchybien az tak znacznych jak niketorzy tutaj... Mialo byc lekko przerysowane, troche z poddekstem, troche polski mental i te mulitple i nasi rodzice oraz ich oczekiwania... Nie jest źle... To jest taki luźny serial i bym sie nie napinał na Bóg wiec co:) :)

marticzka

hmm, no ja siadalam tam gdzie czulam sie najwygodniej i mialam dobry widok na tablice... Bo przychodzilam sie uczyc, a nie plotkowac ze znajomymi. Na podyplomowkach tez. Przyklejac sie do kogos na wykladach, bedac doroslym, to moga chyba raczej nieuki albo bardzo niepewni relacji miedzyludzkich, ktorzy boja sie funkcjonowac samodzielnie, a probuja jak w szkole...

ocenił(a) serial na 7
feelthebeat

Fakt pozbawiony realizmu w odróznieniu od tego: www.youtube.com/watch?v=R2fUbT7oXrg

feelthebeat

zgadzam sie , ze realizmu tam nie bylo za duzo ale szczerze nie taki byl target , wiadomo ze jesli ktokolwiek ma jakas wiedze o programowaniu czy IT to sie usmiechnie z politowaniem ale wiekszosc osob nie ma i dlatego tez stereotypowe i czesto przekoloryzowane postaci

glupotek tez sporo bylo ale kilka razy sie usmiechnalem i jak na polski serial oceniam pozytywnie

ocenił(a) serial na 2
Nazarioxx

Bardzo celny tytuł opinii.

ocenił(a) serial na 9
feelthebeat

Chyba oglądałeś/aś jakiś inny serial. Mama nie uczyła jak nie masz nic dobrego do powiedzenia to lepiej milcz :D Serial jest świetny jak na polski klimacik, muza bezbłędna, aktorzy bardzo wporzo (oprócz Czarka, on zawsze gra siebie)…Nie ma do czego się przyczepić.

Groompy

Zgadzam się , muzyka wymiata. Reszta jest celowo przerysowana, w zasadzie dzięki temu trafia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones