PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Zakładam nowy "stary" wątek ,bo poprzedni zrobił kaboom :D

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

No to zajechaliśmy 6 wątek :D
Siódmy "Ayaz " też zbliża się ku końcowi

Bravo My :D

sloneczkO_1

No to lecimy dalej ...... brawo MY;)))) tylu wątkom zrobić kaboom to tylko my potrafimy ;)

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

Spokojnie mamy tu przeszło 135 postów , wiec możemy dalej wykańczac.

Jeszcze jak zaczniemy oglądać od nowa, bo taki mam plan to dopiero będzie ha ha

sloneczkO_1

Jesteśmy niesamowite :D

słoneczko, super awatar ;) dwa słodziaki ;) szczególnie ten z prawej haha ;))

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Oj tak.

Jak Ayaz patrzy z miłością na Oyku :-D

Vanessa100

Vanesso, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin ;) Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń!

jagodajulia

Dziękuję, jagodajulia ;)))))

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Dzięki za polecenie serialu :). Teraz oczywiście zachorowałam, w czasie urlopu, ale Ayaz będzie najlepszym lekarstwem. Obejrzałam dwa odcinki na razie, bo oglądam też inne seriale i filmy, ale nie telenowele. Ogólnie to jest ciacho, ale ma w sobie o wiele więcej niż wygląd, bo też charakter i inteligencję. Miło przy tym serialu odpocząć, po wiadomo jakim :) i po Octaviuszu.

maria_88_3

W którym odcinku Oyku przychodzi do Ayaza w płaszczu w pepitkę?
W 1 czy w 2?
Lubię ten moment, a nie mogę sobie przypomnieć :))

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Sorki że dopiero odpisuję, ale dopiero weszłam na kompa od wczoraj ok 20. To było zdaję się pod koniec odcinka 1 jakieś 10 minut przed końcem odcinka. Chodzi tobie o scenę gdy Oyku weszła do gabinetu Ayaza w czarnym płaszczu w pepitkę i rozpięła płaszcz i pokazała sukienkę? A w ogóle to ciekawe że była zakochana w bracie przyjaciółki ani on fajny ani ładny ale są różne gusta :P. Dzisiaj będę oglądać kolejne odcinki :).

ocenił(a) serial na 7
maria_88_3

I potem Ayaz przypominał sobie scenki z Oyku, ale on słodki :). Normalnie aż wyzdrowiałam po 3 dniach :P.

maria_88_3

Tak, o tą scenę :)
Dziękuję Ci ;)

No wszystkie tu na forum po dziś dzień zastanawiamy się, co Oyku tak urzekło w Mete i nie wiemy ;)))

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Wtedy jeszcze nie znała Ayaza :-D

ocenił(a) serial na 7
sloneczkO_1

to jest wytłumaczenie :)

maria_88_3

maria_88_3, dalej masz urlop? chyba już wróciłaś do pracy.
Jak tam Sezon? doszłaś do odcinka piątego, w którym jest magiczny, hipnotyzujący taniec przytulaniec Oyku i Ayaza? ;)))

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Tak już niestety po urlopie i mam mniej czasu ale jestem już na 15 odcinku więc już nie kojarzę aż tak co było w wcześniejszych dokładnie, w którym odcinku ale było już trochę fajnych chwil między Oyku i Ayazem :). Ten Mete nie jest najgorszy znowu jak na razie, ale wiadomo to nie Ayaz :). A taniec przytulaniec mega :). Tylko szkoda że Oyku jest jakaś jakby niedorozwinięta :), trochę denerwuje szczerze mówiąc i wkurza mnie jak gada, póki czegoś nie mówi to jest ok bo jest śliczna i fajnie się maluje czy ubiera ale jest dziecinna :P. Taka Oyku srojku :).

maria_88_3

hahaha no Oyku jest dziecinna ;)))
A ileż ona ma ciuchów ;)
Nie wiem, gdzie ona je w mieszkaniu trzyma ;) bo mieszkanie małe, a i szafa u niej w pokoju mała ;)))

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

haha no dokładnie :). Chyba kupuje, ubiera i wyrzuca na drugi dzień :), ale też czasami jej przyjaciółka coś pożyczy i póki co raz Ayaz jej wybrał sukienkę od matki. :P.

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

myślałam że nie przyzwyczaję się do tureckiego ale może być :). Bo jednak cały czas hiszpańskie tele oglądałam i tak pokochałam ten język że aż się nauczyłam i oglądam w oryginale. Tak jak filmy po angielsku a teraz próbuję też po włosku. Może kiedyś i sezon na miłość w oryginale będę oglądała :) hehe. Ale turecki już trudniejszy.

maria_88_3

Ja na początku też myślałam, że nie przyzwyczaję się do tureckiego ;))))
Oglądałam i myślałam "ale dziwny język" ;))))
Jednak o dziwo szybko zmieniłam zdanie i polubiłam j. turecki ;))
nawet chciałabym mówić nim biegle ;)))

znam już na wylot niektóre słowa ;))
np. evet - tak
sakin - spokój
kahraman - bohater
ne japiorsun (napisałam jak się mówi) - co robisz?

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

ne yapıyorsun :). Ja poleciałam już na żywioł i kupiłam słownik polsko- turecki. Poza tym mam kilku znajomych z Turcji więc.. Szkoda że nie znają tego aktora na żywo :). A swoją drogą to ma bardzo wysoką średnią na filmwebie 9,5 :P. Wiadomo dlaczego, nie tylko dlatego że jest dobrym aktorem :).

maria_88_3

haha dokładnie ;))))

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

ale sporo słówek wyciągnęłaś z telki :), no niektóre faktycznie powtarzają się często, ale inne rzadziej i jednak w hiszpańskiej teli łatwiej wyciąga się słówka niż w tureckiej więc gratuluję :). Już podstawy będą :P. Bo jeszcze drugi sezon będzie a pewnie niektóre odcinki co ciekawsze można oglądać więcej niż raz, szkoda że trochę są długie ale szybko to leci, ledwo zasiądę do teli i odcinek skończony a jak oglądam jakiś film przez te półtorej godziny to często ledwo wytrwam do końca :).

maria_88_3

heh znam jeszcze kilka innych słówek tureckich, ale nie chce mi się wypisywać ;)))
no może wypiszę jeszcze kilka ;))
hayir/yok - nie
cok - bardzo
tu jest słownik http://www.filmweb.pl/serial/Kiral%C4%B1k+A%C5%9Fk-2015-751462/discussion/Filmwe bowy+s%C5%82ownik,2717164

A masz może jakichś znajomych Niemców? :D
W końcu Serkan urodził się i wychował w Niemczech, i czasem tam jeździ ;))

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

No tak :). Akurat miałam znajomość z dwoma Niemcami ale się urwał :P. Ogólnie Niemcy nie należą do bardzo towarzyskich, albo ja na takich trafiałam :). Tak wiem że Ayaz urodził się w Niemczech :). To chociaż po niemiecku bym sie z nim dogadała. Znam niemiecki mniej niż angielski i hiszpański ale idzie się dogadać, ale ogólnie nie lubię niemieckiego :).

ocenił(a) serial na 9
maria_88_3

Cieszę się,że ogladasz serial :D

ocenił(a) serial na 7
sloneczkO_1

No pewnie, ale tylko dla Ayaza :). Chociaż nawet sam serial nie jest zły i często romantyczny oraz śmieszny :). Ale gdyby nie Ayaz to trudno byłoby wytrzymać z Oyku :P.

ocenił(a) serial na 9
maria_88_3

No dokładnie.
Podziwialam go w 1 sezonie jak on z nią wytrzymywal.

sloneczkO_1

słoneczko, 100 lat dla Twojego męża :D

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Dziękuję :-D

sloneczkO_1

Dziś urodziny ma tez papież Franciszek :D:D:D:D:DD

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

No widzisz :-D

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

Vanesso wszystkiego dobrego w dniu urodzin :D

Niech sie spełnia wszystkie Twe zyczenia :D

sloneczkO_1

Dziękuję wszystkim za życzenia ;)))

Vanessa100

Dołączam sie do życzeń. 100 lat!!! :)

madzik_867

Dzięki, madzik ;))))

Vanessa100

No dobra życzenia , życzeniami ;))) przesyłam Ci wirtualny tort na torcie obrazek Ty i Serkan ;))) pasuje ??? a i szampana rozumiem schłodziłaś i napijemy się za Twoje zdrowie i szczęście ;)))

Margoargo

Pewnie, że pasuje haha :D

Oczywiście, szampan gotowy :D

Vanessa100

Zatem pyszny tort przesyłam i na szampana przybyłam ;))) patrz nawet Umusia z tej okazji w smoking ubrałam ;)))

Margoargo

o, no Umuś się wystroił :D
Miło z twojej strony, Umusiu :D

Vanessa100

No to zdrówko Vanessa... rozumiem, że Serek tez jest na urodzinach ;)))

Margoargo

haha Serek siedzi obok mnie :D::D
A przed chwilą siedziałam mu na kolanach ;))))

Vanessa100

Tak myślałam;))) hahaha te nasze głupawki są boskie ;))) my nigdy nie mamy dość ;)))

Vanessa100

Jak tylko wrócę do domu otworze sobie wino i wypije Twoje zdrowie. Musi wystarczyć wino bo whisky sie skończyła, wybacz haha

madzik_867

hahaha cokolwiek wypijesz, będzie mi miło :D

Vanessa100

Jak sobie wypije to też zrobi mi sie miło także cała przyjemność po mojej stronie hahaha

madzik_867

Madzik lubisz whisky.... ja nie przepadam, no chyba, że z pepsi, ale to ponoć już profanacja ;)))

Margoargo

Powiem tak...miewam u siebie butelki whisky od czasu do czasu. Zdarza mi sie napić ale głównie to rodzina pije. Ja do towarzystwa ;) najlepiej czysta wódka mi smakuje, ewentualnie drinki

madzik_867

hahah czy musimy mieć aż tyle wspólnego , ja też wolę czystą wódkę, chociaż za drinkami specjalnie nie przepadam ;)))

Margoargo

Musimy sie kiedyś razem napić. Nie ma innej opcji ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones