Shameless - Niepokorni (2011-2021)
Shameless - Niepokorni: Sezon 4 Shameless - Niepokorni Sezon 4, Odcinek 12
Odcinek Shameless - Niepokorni (2011-2021)

Łazarz

Lazarus 53m
8,8 573
oceny
8,8 10 1 573
Shameless Niepokorni
powrót do forum s4e12

Zacznę od końca - Jimmy/Steve!!! Ludzie się na tumblrze się zastanawiali, czy tytuł odcinka może się odnosić do niego, ale nie brałam tego na poważnie. Szczerze - mi akurat go zupełnie nie brakowało, a zagranie z tym powrotem po tym, jak sugerowali, że nie żyje, jest trochę jak z telenoweli. Ale jestem ciekawa, jak pociągną ten wątek.

Wreszcie potwierdzili chorobę Iana. Mickey długo się nie nacieszył szczęściem w związku i było mi go najbardziej żal, bo został z tym wszystkim zupełnie sam. Strasznie smutne były te sceny, powrót Fiony do domu i jej powitanie z Debbie i Carlem też emocjonalne.

Ostatnia scena bardzo ładna, mam ochotę udusić Franka, który nie zasłużył na drugą szansę, ale muzyka w tle i sceneria bardzo klimatyczne.

Ogólnie dobry finał, tak jak cała seria. Szkoda, że sezony są takie krótkie.

ocenił(a) serial na 10
KULTjednostki

Scena wpleciona w napisy końcowe.

ocenił(a) serial na 10
Eelsky

dzieki, zaraz sprawdze :)

ocenił(a) serial na 10
KULTjednostki

Witaj w klubie :D Odcinek obejrzałam dzień po premierze, a dopiero teraz dowiaduję się, że Jimmy wrócił. Nie wiem jakim cudem przeoczyłam scenę między napisami (podobno tam się pojawił), zawsze oglądam... Chyba będę musiała jeszcze raz zerknąć do odcinka.

_malena_

Ten odcinek był tak dołujący, że szok, jeśli kolejny sezon taki będzie to zdecydowanie ciężko będzie mi się go oglądać, oczywiście nic w tym złego, to takie przejście z komedii do dramatu mi jak najbardziej odpowiada. O bohaterach to nie ma co się wypowiadać bo każdy już tutaj wszystko napisał. Chciałbym tylko żeby w kolejnym sezonie odpuścili trochę Fionie, no i może jednak troszkę więcej komedii ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones