PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636227}

AoT

Shingeki no Kyojin
8,4 37 112
ocen
8,4 10 1 37112
Shingeki no Kyojin
powrót do forum serialu Shingeki no Kyojin

Oglądam anime drugi raz i i zacząłem się zastanawiać. W odcinku 17 Grupa Badawcza (wiem, tłumaczenie nazwy boli) wyrusza w stronę muru Marii. Kiedy wyjeżdżają, widać miasto z lotu ptaka. Potem pada zdanie "Odpędziliśmy wszystkich Tytanów z okolicy, możecie wyruszać" ale wokół tego miasta widać całkiem spore zabudowania, domki, nie-domki, inne takie. Moje pytanie brzmi czy ludzie są bezpieczni tylko wewnątrz miast? Czy ludzie żyją także poza miastami, wewnątrz okręgów?

ocenił(a) serial na 8
kubc

Tytani nie mogli dostać się do miejsc w obrębie murów, więc jak najbardziej ludzie mogli się czuć bezpiecznie także poza miastami.

kubc

Na razie wiadomo tylko o jednym mieście, lecz najprawdopodobniej tytani działają w ten sam sposób co zombie. Jest jedzenie - idę. Nie ma/ nie da się wejść - szukam jedzenia/ szukam gdzie indziej. Tak więc ludzi mogą najpewniej żyć poza miastem, a także poza murami, ale tylko jeżeli są zdolni do przetrwania w kiepskiej sytuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones