PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562635}

Psychic Detective Yakumo

Shinrei Tantei Yakumo
7,1 793
oceny
7,1 10 1 793
Shinrei Tantei Yakumo
powrót do forum serialu Shinrei Tantei Yakumo

jest online na necie mozna sobie obejrzeć z napisami. Właśnie mi się ładuje ;)) Ale pewnie mi sie spodoba bo lubie takie klimaty.

ocenił(a) serial na 8
Jane_Mary20

Jane_Mary20 i jak oceniasz to anime?
Mi osobiście bardzo przypadło do gustu.
Zwłaszcza Yakumo z tym swoim upartym charakterem ;)
Klimat świetny jak dla mnie.
No i całkiem trafna (według mnie) teoria, że duchy, to zlepek uczuć ludzi,
którzy po śmierci nie zaznali spokoju.

syska93

teorie podobne jak w "supernatural". Fajny klimat, ciekawie zarysowane postacie.
Fajne anime z niezłą kreską i muzyką z intro. Ode mnie 8/10. Szkoda że więcej sezonów nie
nakręcili ;/

Jane_Mary20

Czego na jakiejś stronie ocenili to jako shoujo?

ocenił(a) serial na 3
napruto

dla mnie historia jest miałka a bohaterowie nijacy po 13 odcinkach znam tylko imię głównego bohatera bo jest w tytule... pewnie za kilka dni zapomnę ze w ogolę oglądałem takie anime jak psychiczny detektyw to też zalicza się do plusów ;) wiec 3\10

ocenił(a) serial na 9
Jane_Mary20

jestem po 9 odc. według mnie rewelacyjne, koncepcja bardzo podobna do ghost hunt no i podział na sprawy:")ale - tu paradoks w ghost hunt było dla mnie za mało wyjaśniona historia Kazui -tu natomiast za mało niezależnych spraw a za bardzo skupiają się na Yakumo... eh...ciężko mnie chyba zadowolić :D ale i tak świetne anime, chce takich więcej

ocenił(a) serial na 9
Jane_Mary20

Czy tylko mnie bawiło to jak mu ta soczewka wypadała xD?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones