PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320836}

Shuffle!

6,7 355
ocen
6,7 10 1 355
Shuffle
powrót do forum serialu Shuffle!

Polecam

ocenił(a) serial na 10

fanom ślicznych anime:) rysunki piekne, soundtrack wpadajacy w ucho, historia ciekawa z nutka hummoru i erotyzmu. Po prostu przyjemnie sie oglada!

ocenił(a) serial na 9
beatlesowka19

Dużo racji w tym co pisałeś/łaś ponad rok temu ale nie do końca się zgodzę gdyż serial zwłaszcza pod koniec drugiego sezonu przeradza się w skomplikowany dramat psychologiczny i już nie jest tak cukierkowo...

butch17

gdzie oglądałeś 2 serię ?

za krótki
za krótki
za krótki
za krótki

ocenił(a) serial na 9
Maggy297

on pisał o drugim sezonie a nie o drugiej serii :P i ma on racje ale tak czy siak mi to Anime bardzo przypadło do gustu więc zamierzam go oglądnąć jeszcze raz... ;) Bless

ocenił(a) serial na 8
beatlesowka19

Dziś skończyłem oglądać , bardzo sympatyczne Anime .Wybór głównego bohatera mnie można powiedzieć lekko zawiódł , miałem inną faworytkę Haha ;)

ocenił(a) serial na 7
Mq112358

Moją faworytką była Kaede, ale jak zaczęła latać z błędnym wzrokiem niczym Jack Nicholson w "Lśnieniu", to niestety jej akcje spadły... ;-)

Eve Dallas

Czy na napisach koncowych pocałowała boginię? :)

ocenił(a) serial na 7
Mazurian

No nie da się zaprzeczyć! :D Nawet fajna scenka

ocenił(a) serial na 8
beatlesowka19

Anime naprawdę fajne, całkiem miło się ogląda taką haremówke z odrobiną humoru i ecchi. Gdzieś kolo odcinka dwudziestego myślałem, że będzie się kończyć jak "School Days", ale jednak koniec okazał się inny. Według mnie wybór bohatera był jak najbardziej trafny (chociaż nawet na początku przez myśl mi nie przeszło, że takiego dokona). Dla każdego co lubi spokojny romansik, powiem że gone uwagi... Powodzenia w oglądaniu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones