PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137342}

Siódme poty

Sweat
7,2 338
ocen
7,2 10 1 338
Siódme poty
powrót do forum serialu Siódme poty

Nie wiem czy ktos jeszcze pamieta ten serial. Lecial kiedys na RTL 7 i nazywal sie "Siodme poty". Obejrzalam wiekszosc odcinkow i podobal mi sie :) Opowiadal o zyciu sportowcow uczacych sie w jakiejs akademii sportowej czy cos. Kazdy trenowal cos innego, mieszkali w jednym jakby akademiku :) Ciekawe to bylo nawet i zdecydowanie cos innego niz wiekszosc seriali.

lady_m4ry_J_

tez ogladalam ten serial :) ramiona mi opadly jak sie dowiedzialam, ze snowy jest gejem. ale ale... coz za zbieznosc losu... najpierw "sweat" potem "brokeback...". co tu sie dzieje? panie heath? :)

lady_m4ry_J_

tez ogladalam ten serial. bylam nim zachwycona, ale rece mi opadly jak sie dowiedzialam, ze snowy jest gejem :D ale coz za zbieznosci, najpierw "sweat" potem "brokeback...". panie ledger, czyzby mial pan cos do ukrycia? XD :)

Verauko

Bardzo lubiłam ten serial, szkoda, że go nie powtarzają, chętnie był go obejrzała.

ocenił(a) serial na 7
lady_m4ry_J_

Ja też go lubiłam :) Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieć okazję zobaczyć go ponownie :)

athaiya_matsumoto

chcialabym obejrzec ten serial glownie ze wzgledu na mojego ulubionego aktora, ktorego niestety juz nie ma na tym swiecie :( mam pytanko w zwiazku z tym.. ile sezonow ma ten serial? i ile odcinkow w kazdym sezonie? z gory dziekuje za odpowiedz.. pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 7
Kamiska000

Ja niestety nie wiem. Był (i to na dodatek fajny ;), więc go ogladałam, ale szczegółów nie mamietam ;) To było tak dawno... ale odcinków chyba było sporo...

lady_m4ry_J_

ohhh.... Pamiętam właśnie wtedy "pokochałam" Heahta.... Do dziś nie mogę uwierzyć, że nie żyje.... Ale jeszcze bardziej jest dla mnie niezrozumiałe to że nie dostał Oscara za Ennisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niewybaczalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slodzior

Z tego co wiem, serial miał jeden sezon i zawierał 26 odcinków

paula19930

zgadza się - był tylko jeden sezon - 26 odcinków puszczanych w paczce po dwa od razu na RTL7 - więc u nas wyszło 13 odcinków

weidung

Ktoś po prawie dwóch latach komentuje post- bezcenne :D

lady_m4ry_J_

serial dostępny od dzisiaj na gryzoniu :)

ocenił(a) serial na 7
lady_m4ry_J_

Też oglądałem. Już wtedy byłem pełen uznania dla młodego Heatha, że w tak młodym wieku nie bał się zagrać homoseksualisty. Nie miałem oczywiście pojęcia, że patrzę na przyszłą wielką gwiazdę, która zgasła stanowczo za szybko :(

ocenił(a) serial na 5
lady_m4ry_J_

Oglądałam wszystkie odcinki. Jak zwykle, gdy coś mi się spodobało - zaraz wyleciało z ramówki. Jeden z niewielu seriali, których kanwą nie była miłość różowej nastolatki do plastikowego sportowca, oraz ich pełne pasji przygody w galerii handlowej.

lady_m4ry_J_

Mógłby ktoś podać link do polskiej wersji (napisy/lektor) ? Bardzo by mi na tym zależało!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones