26 odcinków
7,2 329
ocen
7,2 10 329
107
chce zobaczyć
{"type":"film","id":137342,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Sweat-1996-137342/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Siódme poty
  • lady_m4ry_J_ ocenił(a) ten serial na: 8

Nie wiem czy ktos jeszcze pamieta ten serial. Lecial kiedys na RTL 7 i nazywal sie "Siodme poty". Obejrzalam wiekszosc odcinkow i podobal mi sie :) Opowiadal o zyciu sportowcow uczacych sie w jakiejs akademii sportowej czy cos. Kazdy trenowal cos innego, mieszkali w jednym jakby akademiku :) Ciekawe to bylo nawet i zdecydowanie cos innego niz wiekszosc seriali.

• lady_m4ry_J_ tez ogladalam ten serial :) ramiona mi opadly jak sie dowiedzialam, ze snowy jest gejem. ale ale... coz za zbieznosc losu... najpierw "sweat" potem "brokeback...". co tu sie dzieje? panie heath? :)

• lady_m4ry_J_ tez ogladalam ten serial. bylam nim zachwycona, ale rece mi opadly jak sie dowiedzialam, ze snowy jest gejem :D ale coz za zbieznosci, najpierw "sweat" potem "brokeback...". panie ledger, czyzby mial pan cos do ukrycia? XD :)

• Verauko Bardzo lubiłam ten serial, szkoda, że go nie powtarzają, chętnie był go obejrzała.

• athaiya_matsumoto ocenił(a) ten serial na: 7

lady_m4ry_J_ Ja też go lubiłam :) Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieć okazję zobaczyć go ponownie :)

• athaiya_matsumoto chcialabym obejrzec ten serial glownie ze wzgledu na mojego ulubionego aktora, ktorego niestety juz nie ma na tym swiecie :( mam pytanko w zwiazku z tym.. ile sezonow ma ten serial? i ile odcinkow w kazdym sezonie? z gory dziekuje za odpowiedz.. pozdrawiam:)

• athaiya_matsumoto ocenił(a) ten serial na: 7

Kamiska000 Ja niestety nie wiem. Był (i to na dodatek fajny ;), więc go ogladałam, ale szczegółów nie mamietam ;) To było tak dawno... ale odcinków chyba było sporo...

• lady_m4ry_J_ ohhh.... Pamiętam właśnie wtedy "pokochałam" Heahta.... Do dziś nie mogę uwierzyć, że nie żyje.... Ale jeszcze bardziej jest dla mnie niezrozumiałe to że nie dostał Oscara za Ennisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Niewybaczalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• slodzior Z tego co wiem, serial miał jeden sezon i zawierał 26 odcinków

• paula19930 zgadza się - był tylko jeden sezon - 26 odcinków puszczanych w paczce po dwa od razu na RTL7 - więc u nas wyszło 13 odcinków

• weidung Ktoś po prawie dwóch latach komentuje post- bezcenne :D

• lady_m4ry_J_ serial dostępny od dzisiaj na gryzoniu :)

• siLk_2 ocenił(a) ten serial na: 7

lady_m4ry_J_ Też oglądałem. Już wtedy byłem pełen uznania dla młodego Heatha, że w tak młodym wieku nie bał się zagrać homoseksualisty. Nie miałem oczywiście pojęcia, że patrzę na przyszłą wielką gwiazdę, która zgasła stanowczo za szybko :(

• maupka4321 ocenił(a) ten serial na: 5

lady_m4ry_J_ Oglądałam wszystkie odcinki. Jak zwykle, gdy coś mi się spodobało - zaraz wyleciało z ramówki. Jeden z niewielu seriali, których kanwą nie była miłość różowej nastolatki do plastikowego sportowca, oraz ich pełne pasji przygody w galerii handlowej.

• lady_m4ry_J_ Mógłby ktoś podać link do polskiej wersji (napisy/lektor) ? Bardzo by mi na tym zależało!