Siła
powrót do forum 1 sezonu

Po pierwszych premierowych trzech odcinkach mam mieszane uczucia. Szykuje się raczej średniak pomiedzy 5-6/10, chyba, że jeszcze jakiś plot twist mnie zaskoczy, czy coś, zobaczymy...

ocenił(a) serial na 7
Arthizo

a mnie się nawet podoba, ostatni zarzuca się platformom jak Netflix, HBO i inne że to polityczna poprawność nakazuje produkcje w których będą przedstawiane tzw silne kobiety. Przez chwilę miałem z tym problem, nie z samym procederem ale jego skalą. Zdałem sobie jednak sprawę, ze 50 lat oglądam silnych mężczyzn w kinie czy tv, wiec może to nie jest wcale taki zły trend, a z oglądaniem filmów czy seriali jest tak że nikt nikomu niczego nie karze i jeśli ktoś nie lubi takich czy innych wątków nie musi wcale tego oglądać. Ciekaw jestem jak rozwinie się ten serial, bo po 3 odcinkach zaintrygował mnie i mam ochot na więcej.

sobanek

Jeszcze go nie skreślam, aczkolwiek nie porwał mnie póki co, ale jakiś tam potencjał na rozwój jest, zobaczymy w kolejnych epizodach jak to się rozkręci. ;)

ocenił(a) serial na 5
sobanek

Tez uważam ze to raczej średniak, dwa pierwsze odcinki mnie słabo przekonały ale przy trzecim już sie wciągnęłam w fabule. Niemniej, mam bardzo małe oczekiwania ze względu na to ze książka z fenomenalnym pomysłem grzęźnie od polowy do końca. W książce bardzo łopatologicznie wytłumaczono konsekwencje posiadania siły i nie spodziewam sie ( po obejrzeniu 3 odcinków) żeby serial lepiej to pociągnął bo sam materiał źródłowy jest średni moim zdaniem.

Gauganek

4 odcinek poki co najciekawszy, troche więcej akcji i lepsze tempo niz poprzednie odcinki razem wziete

ocenił(a) serial na 6
Arthizo

faktycznie dobry, ciekawy pomysł że młode laski mogą aktywować moc starszych

kamil665544

W sumie w 5 odcinku duzo o tym jest. Sam odc. przeciętny, ale zapowiada sie chyba na małą rozwałkę w następnych odc.

ocenił(a) serial na 6
Arthizo

najwyższy czas bo pół sezonu za nami. Ciekawi mnie czy Tatiana zabije tego ministra finansów

kamil665544

Tymczasem w E06 poruszony wątek, że nie tylko kobiety mogą władać mocą, ciekawe, czy rozwiną to jakoś ciekawie.

ocenił(a) serial na 6
Arthizo

dopiero obejrzałem. Ale ta rodzinka pani burmistrz jest irytująca, zwłaszcza córka.

Z tym chłopakiem to raczej jednorazowy wyjątek ze względu na to jaki sie urodził.

ocenił(a) serial na 6
Arthizo

Dzieje sie w końcu. Ciekawe czy zakończenie będzie jak w książce

kamil665544

Zobaczymy, za tydzień finał :>

ocenił(a) serial na 6
Arthizo

ale słabizna, książkowe o wiele lepsze. Tu jedyna ciekawa scena to ta przy debacie, wiadomo która

kamil665544

Ciekawe, czy bedzie 2 sezon, czy anuluja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones