PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

??

ocenił(a) serial na 10

Czy wie ktoś czy będzie 6 sezon, a jeśli będzie to mniej więcej kiedy??
Czy w 5 sezonie wrócił Danny?

ocenił(a) serial na 10
muchaa16

Na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi a co do drugiego to niestety, nie wrócił.

ocenił(a) serial na 8
muchaa16

Pewnie będzie 6 sezon,Danny miał się pojawić i się nie pojawił za to mieliśmy więcej Emily.Pewnie aktor miał inne plany,no ale cóż tak bywa.

Primeval

Sezonu 6 prawdopodobnie nie będzie. Spójrzmy prawdzie w oczy.
Już po sezonie trzecim nikt nie chciał kontynuować serialu, a serie 4 i 5 i tak nie sprzedały się wystarczająco, więc nowy producent także zrezygnował. Wątpliwe jest, by pojawił się jeszcze następny, a nawet jeśli twórcom uda się go znaleźć, to trwa dopiero pisanie scenariusza. W razie czego następna seria pojawiłaby się więc zapewne w 2014 roku.

ocenił(a) serial na 8
Thumbelina

Może i tak,ale myślę że jak nie chcieli by robić kontynuacji to inaczej by to zakończyli.

Primeval

Zakończenie jest takie, bo twórcy chcą kontynuować serial. Ale to przecież nie zależy od ich widzi mi się, tylko od producentów i budżetu. Dlatego końcówka jest taka, by mógł to być dobry koniec serialu, ale też by można go było w razie czego kontynuować.

ocenił(a) serial na 8
Thumbelina

Też tak myśle ale mi zakończenie po prostu się nie spodobało bo znowu mamy serię zagadek ;)

Primeval

Ale i tak jest ich mniej niż po sezonie 3 :) Ja najbardziej liczę na ten spin-off. Twórcy zapowiedzieli, że mogą się tam pojawiać postacie z oryginalnej wersji, więc może wyjaśni się też coś w ten sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones