PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Witam fanów Primeval.
Czy orientuje się ktoś czy planowana jest bądź też zatwierdzona kontynuacja Primeval..??
6 sezon?

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Ja się za bardzo nie orientuję ale szczerze powiem, że trochę mnie rozczarował ostatni odcinek..

ocenił(a) serial na 8
Cpt_Pchelka

Niby planują 6 serię ale ja dokładniej nic nie wiem,pewnie nie długo będzie coś pisać więcej.

Cpt_Pchelka

Zacytuję moją odpowiedź z innego tematu:
"Sezonu 6 prawdopodobnie nie będzie. Spójrzmy prawdzie w oczy.
Już po sezonie trzecim nikt nie chciał kontynuować serialu, a serie 4 i 5 i tak nie sprzedały się wystarczająco, więc nowy producent także zrezygnował. Wątpliwe jest, by pojawił się jeszcze następny, a nawet jeśli twórcom uda się go znaleźć, to trwa dopiero pisanie scenariusza. W razie czego następna seria pojawiłaby się więc zapewne w 2014 roku."

ocenił(a) serial na 10
Thumbelina

To logiczne że musi być 6 sezon bo nie zakończyli by 5 sezonu taką sceną na końcu. Jeśli nie miało by być 6 sezonu to na pewno nie zrobili by czegoś takiego jak 2 Matt

ILovePrimeval

To jest akurat ubezpieczenie Tima Hainsa. W wywiadzie powiedział, że zakończył serial w ten sposób, aby był zarówno zakończeniem serii, jak i możliwością na jej kontynuację. Po to drugi Matt.

aivia

Otwarte zakończenia...ah :D
A temat zakładałam przed obejrzeniem ostatniego odcinka :D:D
Nie znałam jeszcze zakończenia :D:D

ocenił(a) serial na 10
Thumbelina

W 2013.... gdzieś tak wyczytałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones