PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Jestem wprawdzie dopiero po 2 serii, ale jak tak patrzę na te wszystkie zdjęcia to matko jak się obsada zmieniła, aż mi się nie chce już oglądać dalej ;/

kakuz

Ze starej obsady zostanie tylko Abby i Connor :) Ale potem tez są fajne odcinki więc oglądaj polecam :)

xPawel21x

Dobrze,że przynajmniej oni. Chociaż mam nadzieję, że i Cutter wróci i Jenny/ Claudia oraz Stephen. Wg mnie serial nie ma już takiego klimatu. Zbyt szybko ich wyeliminowali.

kakuz

Skoro jesteś dopiero po 2 serii, to nie powinnaś/nieneś tak oceniać. Gwarantuję, że serial jest potem tak samo fajny. Stephen i Cutter nie wrócą już nigdy, Jenny pojawi się jeszcze w jednym odcinku w sezonie 4, potem już też nigdy. W serii trzeciej pojawi się mnóstwo fajnych postaci fajniejszych od tych oryginalnych - np. Sarah i Becker. A w sezonie 4 Emily, Jess, Matt...

ocenił(a) serial na 10
ClaudiaBrown

Ze starej obsady z pierwszego odcinka jak narazie prócz w/w pary został jeszcze James Lester. Tylko niech nie ważą się go usuwać :)

Marcin21jw

A co z Danny'm Quinn'em, nie pokazali czy zumarł czy nie , poprostu anomalia zamkneła mu sie przed nosem wróci?

ocenił(a) serial na 10
elusives

Żyje i się pojawi jeszcze. Wróci z Molly :)

Marcin21jw

Ja szczerze mówiąc chciałabym zobaczyć jeszcze Helen.
Wiem że spadł na nią dinozaur, ale z tego co kojarzę Quinn nie sprawdził jej pulsu.
Helen twarda babka, mogła przeżyć :)

Jest mi trochę przykro że tak beznadziejnie pozbyto się z obsady Laili Rouass ( Sary )... właściwie nie wiadomo czemu zginęła. Przeszła przez anomalię zapewne..ale takie niewyjaśnione to troszkę :P

Brakuje mi Stephena :D:D: Ale jego powrót nie jest mi niezbędny.

ocenił(a) serial na 8
Cpt_Pchelka

W 4 odcinku 5 sezonu Connor znajdzie zdjęcia Helen u Philipa...
Fajnie gdyby się pojawiła,też od razu wpadłam na to że jej nie sprawdził pulsu,ale w 5 sezonie raczej jej nie zobaczymy.

Primeval

Eeej! No ! Do 4 odcinka jeszcze nie doszłam!! Pohamuj się! :D:D: hahahaha xD xD xD
Jestem na 2 :D

ocenił(a) serial na 8
Cpt_Pchelka

Oj sory,no ale tak tylko na niego looknełam bo nie ma napisow;)

Primeval

Przypomnijcie mi co stało sie z sarą page , zupelnie nie pamiętam :D dlaczego jej nie ma moze ktos mi opisać odcinek w którym znikneła i kto to jest molly oraz czy czasami w 4 sezonie nie znieniła sie aktorka odgrywająca Abby

elusives

Nie. To wciąż Hannah Spearritt gra Abby :) Zmiana fryzury i nie przyciemnione brwi mieniły jej wizerunek :) Ale to wciąż ona :)

SPOILER DLA ELUSIVES

*Molly to ..... hahaha żeby zrozumieć jej znaczenie trzeba obejrzeć Cast Away xD Z przyczyn przymusowych by nie zwariować Danny znalazł sobie przyjaciółkę - duuużą kość :P:P
*Sara Page ZNIKNĘŁA prawdo podobnie przechodząc przez Anomalię żeby szukać zaginionych Dannego, Abby i Connora. Nie jest pokazane jak ginie. Ale Becker wspominał, że wszyscy jego przyjaciele którzy przeszli przez anomalie zginęli...Więc wnioskujemy że właśnie tak zginęła :) Bezsensu...
przynajmniej wg mnie :D

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Hahahaha ta cała Molly;D

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Wszystko zostało powiedziane przez twórców. Sarah, Becker i jego "żołnierze" przeszli przez anomalię do przyszłości, by poszukać Helen, sprawdzić czy żyje i być może odnaleźć zaginionych Connora, Abby i Danny'ego. Zostali zaatakowani przez drapieżniki. Becker widział jak drapieżnik wciąga gdzieś Sarah... Dobre posunięcie, ponieważ uznano Sarah za zmarłą, ale nikt tego nie widział - więc w którymś sezonie może okazać się, że przeżyła. Becker widział jedynie, jak ją wciągano, nie jak zabito... Zupełnie identyczna sytuacja jak z Christine Johnson.

A co do Helen, to przecież Danny sprawdził jej puls... Nie żyła. Ale może się okazać, że Helen jest bardzo ostrożna i było to coś w rodzaju klona. W 4 odcinku Connor nie tylko znajdzie zdjęcie Helen, ale też usłyszymy jej głos :D. Będzie bowiem nagranie jej rozmowy z Philipem.

igor1994

Danny nie sprawdził jej pulsu.
Jak ten dinuś na nią upadł to Danny coś tam mruknął i odszedł...

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Sprawdził puls, przed chwilą obejrzałem ten fragment

Marcin21jw

Hmm.... to coś mi umknęło. Byłam niemal pewna !!! xD
No ale dzięki za info. :) Teraz przynajmniej mam pewność

Cpt_Pchelka

Dla fanów filmów o dinozaurach:D polecam nowo powstały serial terra nova premiera pod koniec wrzesnia

igor1994

W jakim odcinku jest powiedzianejak zgineła Sara?

ca19

w zasadzie w żadnym. w pierwszym, odcinku 4 serii Becker chyba tylko wspomina że Sarah nie żyje. Jak juz kolega wyżej wspomniał twórcy dopowiedzieli co się dokładnie z nią stało. dopowiem tylko że w 1 webisodzie do 4 sezonu można conieco zobaczyć w takich jakby wspomnieniach Beckera, mogli to trochę lepiej pokazać, ale cóż na to poradzimy^^. jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć to jest to tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=LqrOJMPeD64 niestety po angielsku:/

Anna_Molly

Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones