PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Jeśli powstanie sezon szósty, na pewno będzie też nowa, czwarta przyszłość. Dlaczego?

1 wersja przyszłości, o której słyszeliśmy w sezonie pierwszym, została zniszczona przez Nicka i Helen. Stworzyli oni drugą przyszłość.

2 wersja przyszłości, widoczna w sezonach drugim i trzecim, będąca też kryjówką Helen, została zniszczona w wyniku eksperymentów Philipa.

3 wersja przyszłości powstała w wyniku tych samych eksperymentów. Była to najgorsza ze wszystkich trzech przyszłości, aczkolwiek tu żyli jeszcze ludzie, a w wersji drugiej w ogóle ich już nie było.

Trzecią przyszłość zmienił Matt w ostatnim odcinku. Więc w sezonie szóstym powinna ukazać się szósta przyszłość. Jak ją sobie wyobrażacie?

A w ogóle, to wiecie, że praktycznie wszystkie stworzenia z przyszłości, za wyjątkiem drapieżników, są właściwie stworzone przez Nicka i Helen? W pierwszej przyszłości istniały tylko drapieżniki.

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaBrown

Szczerze mówiąc,to jakoś nie mam swoich,konkretnych przypuszczeń co do przyszłości w 6 sezonie,jeśli takowy powstanie.

Mam nadzieję,że w kolejnym sezonie,wyjaśni się kilka spraw.Bo nadal mamy(przynajmniej ja) więcej pytań niż odpowiedzi.A mianowicie:
*Zniknięcie Claudii Brown-praktycznie od śmierci Nicka nie było o tym w ogóle mowy,ostatni raz,chyba jak Jenny znalazła jej zdjęcie z Nickiem w jego rzeczach,a poźniej cisza.
*ARC i drapieżniki-w odcinku,w którym Helen zabiła Nicka mówiła,że to tam się wszystko zaczęło,że to Nick i ARC stworzyli drapieżniki,a poźniej ARC w przyszlości,w której Helen się ukrywała-niedokońca jednak rozumiem o co w tym dokładnie chodziło,oprócz tego,że Nick przyczynił się jakoś do powstania predatorów.
*Danny-w piątym sezonie chyba nikt o nim nie wspominał,ani o jego bracie,tez nic nie zostało wyjaśnione.
*Philip i Helen-nie wiadomo dokładniej jakie mieli ze sobą powiązania itd.

Jeśli 6 sezon powstanie,to mam nadzieję,że wyjaśni się chociaż część tego.A gdyby pojawili się dawni bohaterowie,to była by już rewelacja,tylko że to jest jednak mało prawdopodobne...
A i co do pogrzebu Stephen'a.Nie wydaję Wam się,że Helen kładąc (amonit chyba,w każdym razie tą muszę) na jego grobie i mówiąc ''to jeszcze nie koniec Stephen'' i coś tak dalej,miała na myśli ''wskrzeszenie'' go,albo uniknięcie jego śmierci poprzez podróże w anomaliach itp.Bo mi się tak wydaje,ale do konca nie jestem pewna.

Primeval

Mi się po prostu zdaje, że najzwyczajniej w świecie powiedziała mu, że to nie koniec jej działań itp., że jeszcze "wygra". No cóż, nie udało jej się :-).

Co do zniknięcia Claudii, to prostu źle wymyślono wątek z Jenny. Gdy odkrywa zdjęcie Claudii, powinna... No, po prostu inaczej powinni to napisać w scenariuszu. Powinna to dużo bardziej przeżywać, można było dodać wątek, że Jenny nie radzi sobie z sytuacją, że czuje, że "ukradła" komuś życie itp... A tak to za przeproszeniem dupa.

Jeśli będzie szósty sezon, to mam przeczucie, że z Danny'm, chociaż na chwilę :-).

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaBrown

No właśnie co do prze,zyć Jenny-już bardziej to przeżywała jak Cutter mówił do niej Claudia xd

Oj a Danny,jak go nie pokazali to powinni chociaż o nim wspomnieć,a tak nic nie wiadomo co z nim.I też myśle,że jeśli miał by pojawić się tylko na chwilę,to i tak lepsze to niż nic.

A Helen,za wysoko siebie ceniła,to pewnie dlatego jej się nie udało;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones