PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

No więc tak jak wyżej.Które sezony fajniej się Wam oglądało,które lubicie bardziej,które są
najfajniesze wg Was?

Mi najbardziej podobają się pierwsze 2.Te nafajniej mi się oglądało.Trzecie sezon też nie
był zły,ale nie ma już w nim Nicka,ani Stephena,powoli zaczyna się uśmiercanie
postaci.Jenny też jest bardziej podobna to Claudii,w ogóle nie przypomina mi tej Jenny z
drugiego sezonu,a też szkoda.No ale jeszcze nie jest źle,coraz częściej pojawiają się stwory
z przyszłości itp.
W czwartym i piątym sezonie wszytsko już jest takie inne.Nowe ARC,nowe postacie w
drużynie i nie tylko.Stwory praktycznie chyba wszytkie,albo większośc z tz.przyszłości.Nawet
anomalie mają inny wygląd.

Dlatego wolę początki serialu,a Wy?

ocenił(a) serial na 7

Zgodzę się. Mnie właśnie do serialu te stwory przyciągały, a potem mniej stworów-więcej technologii, zgłębiania anomalii, spisków itp. Mimo to obejrze do końca, bo został mi 5 sezon. Warto obejrzeć?

użytkownik usunięty
tencza

Ja oglądałam bo bardzo polubiłam serial, więć w sumie chciałabym aby było jak najwiecęj sezonów,ale tak jak pisałam wszystko się pozmieniało,wolałam serial z początku.Obejrzałam bo serial lubię, 5 sezon nie jest zły ale mi się średnio podoba ;)

ocenił(a) serial na 7

Pierwsze 2 sezony dostały 10 z serduszkiem, bo lubię takie filmy. Ale za całokształt raczej będę musiała zmienić ocenę.

ocenił(a) serial na 10
tencza

Mam takie pytanko do izy003: Jak się daje zdjęcie profilu na Filmweb?/ ODPOWIEDZ PROSZĘ/ Mój ulubiony sezon to zdecydowanie pierwsze trzy.

Mi się najbardziej podobał 1 i 3 sezon. W drugim mi się nie podobało to, że Stephen tak bardzo dał się omotać Helen. Co do 4 i 5 sezonu, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony ciekawy jest wątek z anomaliami (odkrycie Connora), a z drugiej próba dopasowania nowych bohaterów tak trochę na siłę do całości.

użytkownik usunięty
arwena20

Z tym drugim sezonem jeżeli chodzi o Stephena to wgl o tym zapomniałam xD Też mi to nie pasowało,ale myśle ze te sezony podobały mi się najbardziej bo tworzyli naprawdę fajny i zgrany zespół.Pożniej nie bylo Stephen'a -ok przeżyję w końcu to Primeval tam główni bohaterowie mogą zginąć z każdym momencie,nie to co w innych xD Ale jak poźniej nie było Cutter'a i wgl Danny.Becker,Sarah-w dodatku ona tylko na jeden sezon,a szkoda bo to była fajna postać. Poźniej Jenny odeszła,zespół się rozwalił jak dla mnie. Wcześniej też sobie ''dogryzali'' i wgl ale w poprzednich sezonach to jakoś fajniej wyglądało ;) Podoba mi się watek Jess i Beckera ale w ostatnim sezonie spodziewałam się wiecej. No coż ja nadal zostaję przy 1 i 2 ;)

Z tym tworzeniem dobrego zespołu to masz racje, no i właściwie ciekawe było to, że nie wiedzieli nic o anomaliach (oprócz tego, że wyłaziły z nich stwory). A potem już od 3 sez to był raczej wątek Helen i jej niecnych planów. Tak w ogóle, to ona dodawała napięcia w tych pierwszych 3 sezonach. Pojawiała się i znikała,a potem ktoś z zespołu ginął. A co do wątku Beckera i Jess, to przypuszczam, że kiedy pisali scenariusz, to mieli nadzieję na 6 sezon. Ale tak czy siak powinni to przyspieszyć, bo całkiem fajna para serialowa by z nich była :)

A mi się z kolei najbardziej podobał 5 sezon.
Wszystko właśnie takie inne, bardziej tajemnicze...
Szkoda, że nie było później Stephena, ale wiadomo, że tam też ktoś musi zginąć.

ocenił(a) serial na 10
ardnaskela_filmaniak

Ja zobaczyłam 4 sezony i jestem tym filmem zachwycona, podoba mi się to że bohaterowie nie są nieśmiertelni tylko przy takich walkach i sytuacjach ktoś umiera, uwielbiam Conora jest pokraczny,inteligentny, śmieszny, szkoda że nie ma już Stevena i Nicka ale to nie oznacza że serial się pogorszył, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7

zdeycdowanie peirwsze 3 sezony trzymaja w napieciu widac ze jest ok bo to brytyjczcy krecili a jak pałeczke przjeli amerykanie to juz kicha na totalu,no cóz serial urzkł mnie od poczatku fajny dobra formuła lekka i łątwo wchodząca,osobiscie podobąło ,mi sie ze z kazdym sezonem bohaterowi bogatsi o nowe odswiadczenia jakby roziwjali sie ich postacie nie były tak jednowymiarowe tylko one same robiły sie coraz ciekawsze np abby no od poczatku ja lubiałem i z poczatku wydawał mi sie taka słodka nieporadna ale z kazdym odicnkiem dodawało jej harzmy i w sezonie była no naprawde i hot dziewcyzna jak i odwazan ale i wralziwa,connor podobnie z ciapy przeszdł do nawet ogarnietego chłopaka szkoda tylko ze usmiercano tak boahterów o ile smierc stephena rozumiem bo przeicez aktorowi który odtawarzał jego role bodajze zmarła małą córka to naprawde straszny ciezar psychiczny do zrozumienia jest ale odejcie cuttera a raczej aktora który go odgrywał to takie bezsensown jest,uwazał ze woli gre w teatrze no wg mnie bardziej opłąclana jest TV nie wiem moze mu sie ni podobało ze gra w serialu S_f któy oglada młodziez moze hcicałw czymś ambitniejszym zagrac?no a potem to amerykanie robili i kaputt ten zepsół to jakas zbieranian co sie kupy nie trzyma tamten pierwszy zepsół to przypominał mi bardziej zgrana ekipe przyjaciół którzy maja wspólny zawód nawet ekipa z 3 sezonu była ok wg mnie danny był charyzmatyczny bardzo a kapitan becker godnie zastpaił ryana potem jednak to sie rozsypało i mogiła,nie wiem czy powstanie 6 sezon bo to bezsensu musieliby chocby dannego przywrócic i jakos pozmieniac postacie wg mnei ARC z 4 i 5 sezonu to tak sztywna amerykańska organizacja jeszcze tylko brkauje facetów w czerni ;)

użytkownik usunięty
kapitanBecker66

Dokładnie w pierwszych 2-3 sezonach ten zespół to była taka fajna paczka a pożniej jakoś się posypało... Oglądałam kolejne seozny bo lubię ten serial no i byłam ciekawa jak się dalej rozwinie,ale jakoś za szczególnie to mi się nie podobały niestety :(

ocenił(a) serial na 7

łasnie o to mi chodzi :P z grupki przyjaciół zrobili sztywny zespół naukowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones