PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

To tytuł nowego, kanadyjskiego serialu, słynnego już spin-offu naszego Primeval! Produkcja pierwszego sezonu ruszyła, będzie miał on 13 odcinków. A oto główny plakat:
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110917011750/primeval/images/9/9c/309040 _117282608375404_116931445077187_64931_1894678480_n.jpg
To ten sam obrazek, którym reklamowano sezon pierwszy Primeval, wycięto jedynie Claudię Brown...

ClaudiaBrown

"Kanadyjska stacja SPACE szykuje spin-off popularnego brytyjskiego serialu science fiction pod tytułem "Primeval: New World". Ma być mroczniejszy i straszniejszy od oryginału.

"Primeval: New World" ma mieć 13 odcinków opartych na mitologii serialowej stworzonej w oryginalnym "Primeval" z akcją osadzoną w tym świecie. Akcja skupi się na kanadyjskiej ekipie ekspertów od zwierząt, którzy będą zmagać się z stworami z przeszłości i przyszłości przybywającymi przez anomalie na całym świecie.

Serial ma być w tonie mroczniejszy i straszniejszy. Obsada ma być młodsza i bardziej seksowna. Ma być także dużo krwawych efektów specjalnych, przez co serial będzie emitowany w późniejszej godzinie."

ocenił(a) serial na 10
ClaudiaBrown

a od kiedy bedzie emitowany?

muchaa16

Dopiero produkują, więc premiera zapewne odbędzie się w okresie połowa 2012 - początek 2013. Będzie pewnie w podobnym czasie co sezon szósty i produkcja pełnometrażowa.

ClaudiaBrown

"Serial ma być w tonie mroczniejszy i straszniejszy""
Nie mam nic przeciwko. Jeśli będzie przy tym nieco mniej naiwny to jestem jak najbardziej za!

"Obsada ma być młodsza i bardziej seksowna."
Em... Czy to oznacza, że producenci planują zatrudnić dzieci? Młodsze to one są, ale - nie wiem, jak innych - pedofilia mnie nie kręci.
Z punktu widzenia płci brzydkiej niewiele osób przebija Juliet Aubrey i Hannah Spearritt.

"Ma być także dużo krwawych efektów specjalnych"
Krew, flaki i rzeź. Byleby tylko nie przesłoniły fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones