PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Zbiór informacji przed premierą. Dyskusja na temat nowej serii.

# Fabuła.
Rok po zniknięciu Abby, Connora i Danny'ego, organizacja A.R.C. zostaje wykupiona w 50%. Z tego powodu centrum zostaje całkowicie odmienione - wzbogacone o nowe biurowce, budynki i technologie. Świat pogrążył się na chwilę w chaosie, w momencie gdy do siedziby rządu, podczas obrad, wdarł się dinozaur. Sarah i Becker postanawiają uratować przyjaciół. Sarah ma plan, aby misja powiodła się, należy jednakże przejść przez anomalię - niestety, w przyszłości grupa zostaje zaatakowana przez drapieżniki. Stworzenia uśmiercają Sarah. Becker, który czuje się winny śmierci przyjaciółki, odchodzi z A.R.C. Wkrótce powraca jednak i spotyka Jess - wraz z nią mają wybrać nowego przywódcę drużyny. Wybór pada na Matt'a. W trójkę tworzą nową drużynę od spraw anomalii. Mija rok. W pierwszym odcinku pojawia się anomalia. Powracają przez nią Abby i Connor. Oboje pragną jak najszybciej wrócić do pracy, Connor zostaje jednakże zwolniony...

# Bohaterowie.
Danny - wystąpi w tylko jednym odcinku - siódmym, ostatnim. Powróci rok po Abby i Connorze. Oznacza to, iż spędził w przeszłości aż dwa lata. Mimo korzystnej oferty, nie będzie chciał wrócić do A.R.C. Przeciwnie. Postanowi przejść przez anomalię i odszukać swojego młodszego brata.
Matt - nowa postać, lider drużyny, który objął stanowisko przywódcy po zniknięciu Danny'ego. Istnieje teoria, iż może być on młodszym bratem Danny'ego. Ciekawostka: Matt to prawdopodobnie czarny charakter.
Jess - nowa postać, dziewczyna zakochana w Beckerze. Jest naukowcem i specem od komputerów i technologii A.R.C. Do niej należy bardziej papierkowa robota za biurkiem w drużynie.
Abby i Connor - zagubieni w Kredzie, powrócą do teraźniejszości po roku. Abby wróci do pracy, Connor zostanie jednak zwolniony. Jak potoczą się jego losy...? Abby zaskoczy widzów nowym wizerunkiem. Connor natomiast przeszedł wewnętrzną metamorfozę. Jest teraz silniejszy i odważniejszy. Są to rezultaty rocznego treningu z Abby :-).
Becker - przeżył szok po śmierci Sarah. Przyczyniło się to do jego wewnętrznej zmiany - jest milszy, zaczął okazywać uczucia do przyjaciół. Jest pogrążony w smutku. Nie potrafi zapomnieć o Sarah, obwinia się o jej śmierć.
James Lester - został przeniesiony i stracił swoją posadę. Minister stracił w niego wiarę po śmierci Sarah. Otrzymał jednak inne, nawet wyższe stanowisko. Teraz próbuje rozszyfrować swojego tajemniczego następcę, Philipa, a także ochronić przed nim drużynę.
Philip Burton - nowa, dziwna postać, skrywająca tajemnicę. Szef drużyny, do której wyraźnie nie ma zaufania. W dodatku nie przepada za Jenny, z niewiadomych przyczyn...
Gideon - prawdopodobnie nowy czarny charakter, przyjaciel Matt'a.
Emily Merchant - nowa postać kobieca, nic o niej nie wiemy.
Ethan Dobrowski - nowa postać męska, nic o niej nie wiemy.
Duncan - przyjaciel Connora z serii pierwszej. Nie wiadomo jaką rolę odegra tym razem.
Jenny Lewis - pojawi się w jednym odcinku, nie wiemy jednak w którym. Nie wiadomo jaką rolę odegra tym razem, prawdopodobnie wróci jednak do A.R.C. Według plotek, pokłóci się z Philipem... Dojdzie nawet do rękoczynów.
Możemy liczyć na wzmianki o - Claudii Brown, Helen Cutter, Nicku Cutterze, Stephenie Hart, Sarah Page.

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaBrown

Musiałaś się sporo napracować bo trzeba było tłumaczyć pewnie z ang. a google tłumacz.....tak tłumaczy ze pożal się boże;/
wracając do bohaterów to jak Matt moze byc młodszym bratem Danny'ego przecież mówili że nie żyje no i o Dannym pisałaś ze bedzie chciał go odszukać po drugiej stonie anomali,a sam on przyznał ze czas pozwolić mu odejsc. No ciekawe jak dalej się akcja potoczy.Mam nadzieje że już nikogo nie uśmiercą ... .Chodzi mi bardziej o tych którzy zostali ze starego składu.Jess jeszcze jakoś przeżyje ale Matta nie lubię.Z niecierpliwością czekam na ten sezon.Mam nadzieje ze szybko zostanie emitowany w TV,albo jeszcze szybciej bedzie na necie.A Connor bedzię pracował w ARC pózniej? bo z tego co wiem to chyba tak ale nie jestem pewna.

Primeval

Młodszy brat Danny'ego "umarł" jedynie oficjalnie. Po prostu zaginął, a po latach poszukiwań policja uznała go za zmarłego. Teraz Danny nabierze podejrzeń, że jego brat może być po drugiej stronie anomalii. Przecież w domu, w którym zniknął jego brat, Jenny i reszta odkryli anomalię. Jeśli zaś chodzi o Matt'a - to wcale nie musi być to imię brata Danny'ego. We wspomnianym domu była trójka chłopców - dwóch o nieznanych imionach i jakiś Matt. Nie mamy pewności czy to właśnie Matt był bratem Danny'ego. A co do Connora - tak, udowodni, że jest świetnym pracownikiem i organizacja postanowi go przywrócić :-).

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaBrown

tzn jeżeli chodzi o tych chłopców to wiem ze oprócz Matt'a był jeszcze Ryan a trzeci nie wiem jak sie nazywa.Dobrze ze Connor bedzie znów w ARC.A nie wiecie coś więcej na temat Jess i Beckera?

Primeval

O, właśnie, Ryan :D. Była więc trójka chłopców - Ryan, Matt i jakiś o nieznanym imieniu. Nie wiemy czy bratem Danny'ego był ów Matt, czy może ten, którego imienia nie znamy. W ogóle nie ma stu procentowej pewności, że ten Matt z trzeciego sezonu jest tym z czwartego. To są po prostu przypuszczenia, bardzo prawdopodobne przypuszczenia.

Co do Jess i Beckera - wygląda na to, że Jess od początku jest zaintrygowana Beckerem. On, jak widać po odcinkach internetowych, również dobrze czuje się w jej towarzystwie xP. Musimy poczekać na więcej informacji. Jess ma mieć podobno "złamane serce", co może znaczyć, że już coś było między nią, a Beckerem, coś co wydarzyło się przed akcją z sezonu czwartego.

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaBrown

Ciekawa jestem jak rozwiną ten wątek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones