PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Poniższe informacje są w stu procentach prawdziwe i sprawdzone. Niektóre są ciekawe, inne... smutne :-(.

Zacznę od tych przyjemniejszych.

Danny wróci! Jego postać to jedna, wielka zagadka. Niektóre wywiady sugerowały, iż mężczyzna zniknie - inne, że powróci wraz z Abby i Connor'em. Prawdziwe okazały się jednak doniesienia, iż wróci - aczkolwiek nie z nimi. Pojawi się w ostatnich epizodach czwartego sezonu, by móc znów zagrać główny charakter w sezonie piątym.

Oprócz tego wiemy już, kogo zagra Lucy Brown. Jenny czy Claudię? Uwaga... Lucy Brown powróci jako...

Jenny Lewis!

Kolejna informacja: rozpoczęła się produkcja sezonu piątego.

Wróćmy jednak do serii czwartej: muszę was zaskoczyć - Abby nie będzie miała tych swoich długich włosów. Ale nie będzie miała też krótkich - tylko proste do ramion. Co jeszcze? Czas na tę smutną wiadomość:

Pamiętacie gdy Sarah powiedziała: "mam pomysł"? Wiedziała, jak uratować Danny'ego, Abby i Connor'a. Niestety, jej plan nie powiedzie się... Sarah umrze! Nie zostanie to pokazane. Zginie w realizacji swojego pomysłu (akcja pomiędzy ostatnim odcinkiem serii trzeciej, a pierwszym czwartej). Szkoda...

A na zakończenie:

http://www.youtube.com/watch?v=fvie0-VKVuc

ClaudiaBrown

wow skąd Ty bierzesz te informacje ja szukałam wszedzie i prawie nic nie znalazłam:)
chetnie popisze o serialu na gg20183958:)

ocenił(a) serial na 9
ClaudiaBrown

zajebiście się zapowiada widzę na trailerze spinozaura heh .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones