PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Tyranozaur! SPOILER!

ocenił(a) serial na 10

Zaczełam oglądać 5 odcinek po ang. bo zżerała mnie ciekawość a tu patrze że jest w
nim..TYRAZNOZAUR! Jedyne co mogę powiedzieć to to że mi się strasznie podoba!!:p

ocenił(a) serial na 10
ILovePrimeval

Ale ogólnie caly odcinek jest zaskakujący! Nie wiem co o nim myśleć!
I ta końcówka! To ja się pytam co o co w tym wszystkim chodzi?!!?

ILovePrimeval

Tu jest jakiś DŻINKS ...
Skoro już spoilerujemy w tym temacie to myślę że zniknięcie wszystkich anomalii jest ciszą przed burzą...
Że teraz mogą wybuchnąć ze zdwojoną siłą, kiedy wyłączy się tą wielką anomalie stworzoną przez Philipa i Connora...

Ja omal nie zemdlałam jak Connora wciągnęło do środka. Na szczęście w późniejszym : "to be continued" widziałam że przenieśli się do przyszłości i Connor tam był. Więc pewnie go uratują ( tylko by spróbowali nie! )
Ta wielka anomalia w takim razie pewnie prowadzi do przyszłości, a więc stworzenia które przez nią przejdą...no cóż to nie będzie miłe dla Londynu. Te zmutowane małpo-ludy, wredoty strasznie szybkie, są nie do pokonania. Chyba że Matt ma na nie jakiś sposób :)

ALEEE ja sobie tak tylko gdybam :D

ocenił(a) serial na 8
Cpt_Pchelka

Też oglądałam po ang. ale czekam na napisy,bo odcinek bardzo ciekawy;D
No i nareszcie pojawią sie drapieżniki z przyszłości w 6 odcinku:D

Primeval

Tak! Stęskniłam się za nimi :D:D

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

A ja nie :) Nie wiem czemu ale wole odcinki w którym są zwykłe dinusie (raptor, spinozaur itp). Te stworzenia z przyszłości do mnie nie przemawiają. No może prócz tego nadrzewnego raptora który przyszedł wraz z Emily i Ethanem/Patrickiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones