PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Ulubione pary

ocenił(a) serial na 10

No więc jakie są wasze ulubione pary w serialu?
Moja to Cobby- czyli Connor i Abby- co tu dużo mówić od początku coś między nimi było o
teraz ding ding ding dzwony weselne:p

ILovePrimeval

A kto by pomyślał sześć lat temu o ślubie? Zwłaszcza, że Abby podobał się Stephen :P
Niemniej to i tak pozostaną moją ulubiona para. Chyba ze względu na Connora, który przez te lata wydoroślał i zmężniał, chociaż dalej ma w sobie ten chłopięcy urok. A Abby kocham za to, że jest taka niezależna i kocha zwierzęta. Oczywiście, dopóki nie próbują ją zabić :P
Drugą parą to Jess i Becker. Na początku Jess mnie irytowała, ale potem ją też polubiłam. Jest tak słodko naiwna w stosunku do Beckera - jak Connor do Abby w pierwszym sezonie.

ILovePrimeval

Ja wolałabym Abby - Stephen, ale Abby - Connor też fajne. W tej scenie, w przyszłości, gdy mu coś szeptała, a on się uśmiechnął tajemniczo - myślałam, że jest w ciąży.

Uwielbiam Jess i Beckera. Obecnie najbardziej. Ale kocham też Matta i Emily. Gdyby jednak brać pod uwagę cały serial, to zawsze najbardziej będę lubiała:
Nick Cutter i Claudia Brown.
Oni są genialni, kocham ich po prostu.

ocenił(a) serial na 10
ILovePrimeval

Masakra wy w ogóle wiecie ze to serial sci-fi? Dinozaury itp?

tihomax

Masz rację, REX też powinien od scenarzystów dostać kogoś do pary ;-)
Chłopak może czuć się samotny... ;-)

tihomax

Po 1. Nie sci-fi. Dinozaury to nie sci-fi.
Po 2. Co z tego? Ale oprócz dinozaurów są tam ludzie, a to normalne, że ludzie tworzą pary, prawda?

ILovePrimeval

uważam że Abby i Connor idealnie do siebie pasują^^ brakuje mi trochę wątku Cuttera i Claudi Brown/JennyLewis - to też byłaby jedna z moich ulubionych par;p no i ubolewam nad tym że Sarah Page nieżyje:/ pasowała mi do Beckera;p

Anna_Molly

Sarah i Becker? A mi się zawsze wydawało, że coś było między Sarah a Danny'm, nie sądzicie?

ClaudiaBrown

bardziej mi się wydawało że Danny'ego "ciągnęło" do Jenny, a ona odeszła tak, jakby się domyslała i chciała od niego uciec;p takie odniosłam wrażenie^^

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaBrown

Według mnie to z nimi różnie było raz Danny i Jenny a raz Danny i Sarah,Z Beckerem podobnie bo coś było z Sarą a drugiej dziewczyny nie było. Przynajmniej mi się tak wydaje.Bo różne sytuacje były w poszczególnych odcinkach.

Primeval

może i między Sarah a Dannym też coś było... w sumie nie za dobrze pamiętam jak tam się układały ich relacje. W sumie to oni wszyscy do siebie tacy bardzo otwarci byli. Wszyscy tacy zżyci chociaż znali się dopiero kilka dni. Ale mam jeszcze jedną teorię: Danny musiał "zahaczyć się" o kogoś innego po tym jak Jenny odeszła;p ale i tak wydaje mi się że Sarah bardziej pasowalaby mi do Beckera;p

Primeval

Wydaję mi się,że Sarah wolała Danny' ego, bo nawet w ostatnim odc 3 sezonu wolała iść z nim niż zostać z Beckerem. Ale to moja teoria. A Becker według mnie bardziej pasuje do Jess.

ocenił(a) serial na 8
arwena20

Tak,też to jeszcze pamiętam.
Uważam tak samo jak Ty że Becker bardziej pasuje do Jess,tylko wtedy jej jeszcze nie było xD

ILovePrimeval

Ja uwielbiam parę Jess/Becker, oni są tak uroczo niedopasowani, że aż przesłodcy. To naprawdę mogłoby się udać :)
No i bardzo lubię Matt/Emily, ostatnio nawet jeszcze bardziej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones