PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

kiedy

ocenił(a) serial na 7

kiedy bedzie 6 sezon

kamil190198

W ogóle lub za dwa lata, jeśli znajdzie się inwestor. Na pocieszenie zostaje kanadyjski spinoff. Szczegóły w tym temacie:
http://www.filmweb.pl/serial/Siły+pierwotne-2007-404956/discussion/SEZON+6+oraz+ FILM+-+Newsy%2C+spoilery+i+informacje.,1681095

ocenił(a) serial na 7
HoracyIT

Inwestor? To wcale nie od tego zależy.
Piąty sezon zostanie wyemitowany po raz pierwszy w TV w listopadzie, od jego oglądalności zależy, czy będzie szósty sezon. Jeśli tak, to w 2013.

ocenił(a) serial na 7
tokiiiana

ja ogladałem w necie w maju czy w marcu

ocenił(a) serial na 7
kamil190198

"po raz pierwszy w TV" - to, co wszyscy oglądali parę miesięcy temu, było emisją specjalną, internetową. Po raz pierwszy w TV będzie w listopadzie.

tokiiiana

Mylisz się. Piąty sezon zaczął być emitowany w maju tego roku w Wielkiej Brytanii bodaj na kanale ITV oraz nieco później w USA w BBC America. Stamtąd zostały zripowane i wrzucone do internetu.

ocenił(a) serial na 7
HoracyIT

"Series 5 of Primeval, also known as Primeval V, has been confirmed to air in May 2011, and there are to be six episodes in it. It will première on Watch."

I kto tu się myli? Sprawdź coś, nim kogoś poprawisz. Sezon V miał premierę na serwisie internetowym, a pierwsza telewizyjna emisja rozpocznie się w listopadzie i przesądzi o losach szóstej serii.

tokiiiana

Głupiutka kaczuszko, przeczytaj to co zacytowałaś. May to may, a mamy już october. Sezon piąty był już emitowany w brytyjskiej telewizji. Wiem, bo od maja do czerwca sam oglądałem :) Nie była to żadna internetowa premiera, lecz normalny sygnał antenowy. Mogę ci nawet podać wyniki oglądalności.

"The fifth series of six episodes aired on Watch in May 2011 and will be repeated on ITV1 later in 2011."
Teraz będą leciały powtórki w itv.

ocenił(a) serial na 7
HoracyIT

Sam jesteś głupia kaczka, hamuj się.
I przeczytaj co napisałeś.
To co zacytowałam, było dobre. Piąty sezon był emitowany w Maju na Watch. Nie wiem czy wiesz, że to nie kanał telewizyjny, tylko portal internetowy.
Sam zacytowałeś:
"and will be repeated on ITV1 later in 2011" - a więc będzie POWTÓRKA sezonu, czyli PIERWSZA EMISJA TELEWIZYJNA, w listopadzie 2011.

ocenił(a) serial na 9
tokiiiana

mam nadzieje, że powstanie, bo szkoda tak dobrego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones