PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

hej zadam wam pytanie,czy czasem pisecie fan fction o siałch pierwotnych.CZy czasami piszecie własne odcinki albo scenariusze.Ja nie ukrywam żę przez 10 miesiecy pisałem scenariusz do filmui i wyszło mi 90 stronnicowe dzieło.fabuła jest nieco zagmatwana.Otoż mamy zespół full serwis.CZyli żyje Cutter i Stehpen ale mimo to jest danny który w inny sposób został zatrudniony.wrogiem ARC jest Helen i OLIver LEEk który jak sie okazuje jest członkiem tajnej nazistowskiej organizacji o nazwie hydra.Planuje on zniszczyć siat ściagajać na ziemie pewene arujskie bóstwo,w tym planie ma pomóc mu rasputin i niemiecki oficer polskiego pchodzenia(moje alter ego).Początkowo Helen zachowuje sie tak jak w serialu,czyli jest bezwzględna lecz z czsaem zaczyna się rozklejać co wykorzystuje Leek i zaczyba grać 1 skrzypce.Po wielu różnych przygodach ostatecznie to ARC ratuje świat a wy też tak próbowaliscie?

kapitanBecker66

Tak, mam dużo fan fiction, ale... nie takich. Moje wyglądają tak, że:
1 styl - opowiadanie o życiu, np. stworzyłam serię historii, które razem wzięte tworzą ogromny prequel "Primeval" dotyczący Claudii Brown.
2 styl - mój własny odcinek, klasyczny. Coś się tam dzieje w życiu prywatnym, zjawia się dinozaur, pokonują go i wracają do ARC.

ClaudiaBrown

a może jakieś linki byście podali? Uwielbiam czytać FF więc chętnie bym zobaczyła co tam wymyśliliście. Sama też trochę piszę ale akurat o Primeval jeszcze mi się nie zdarzyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones