Siły pierwotne
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 10

Witam ma ktoś informacje na temat sezonu 5 jaka będzie obsada czy Nick Cutter powróci ??
Co się stało z doktor Sarą Page (jak zgineła) ???
I proszę o dokładną datę premiery pierwszego odcinka bo z tego co wiem ma być w maju ale kiedy

ocenił(a) serial na 10
Barti1155

Dokładnej premiery nie ma
Sarah zginęła w jednej z ekip, które szukały Trójcy.
Nick nie wróci, z tego co mi wiadomo.

ocenił(a) serial na 10
ladraqkumeia

ok dzięki a wiadomo jaka będzie drużyna na bank wg mnie będzie Danny Quinn a co z Claudia też dojdzie czy tylko wystąpiła gościnnie w s04e06 ???

Barti1155

W S04E06 wystąpiła Jenny. Ona raczej się już nie pokaże, natomiast wątek Claudii ma być podobno kontynuowany, choć nie oznacza to powrotu postaci. Mogą to równie dobrze być jedynie spore wzmianki, jak w serii trzeciej (słowa Nicka przed śmiercią, zdjęcie, imię w dzienniku Helen...).

ClaudiaBrown

Robię drugi post, bo edytuj mi nie działa.

Drużyna składać się będzie z Matt'a, Beckera, Jess, Connora i Abby, nie wiadomo jak z Danny'm, ale raczej też ^^.

ocenił(a) serial na 10
ClaudiaBrown

Danny wrócił w S04E07 do anomalii, ale w serialu ma byc, to pewnie powróci po raz kolejny xd

ocenił(a) serial na 10
ladraqkumeia

a wiecie kiedy będą napisy do ostatniego odc. 4 sezonu ???

ocenił(a) serial na 8
Barti1155

no właśnie też na nie czekam.Szukałam ale nie mogę nigdzie znaleźć na napiprojekt tez nie ma

ocenił(a) serial na 10
Primeval

z tego co czytałem wczoraj w innym temacie ktoś się wypowiadał że będą dzisiaj ale czy na pewno ???

ocenił(a) serial na 8
Barti1155

tak i właśnie szukałam ale nie ma :(

ocenił(a) serial na 10
Primeval

pozostaje tylko czekać

ocenił(a) serial na 10
Barti1155

napisy już są ode mnie na napiprojekt. jakby ktoś miał problemy, to upnę na mediafire. :P

ocenił(a) serial na 8
ladraqkumeia

Dzięki już mam :D
ale wcześniej szukałam nie było,wstawiłaś dopiero teraz czy napiprojekt coś nawala?

ocenił(a) serial na 10
Primeval

dopiero wstawiłam wtedy xD

ocenił(a) serial na 10
ladraqkumeia

Ostatni odc. zadał znowu wiele pytań jak i z Mattem , bratem dennego , co takiego znalazł connor i co jest nie tak z tym filipem co wy o tym sądzicie

ocenił(a) serial na 8
Barti1155

Zgadzam się z Tobą.Najbardziej zaciekawiła mnie sprawa Philipa i Helen,no i wątek Matt'a:D
teraz tylko czekać do maja na odpowiedzi xD

ocenił(a) serial na 10
Primeval

niestety kupa czasu do maja a znacie jakieś podobne seriale

ocenił(a) serial na 10
Barti1155

robię drugi post bo edytuj nie chce załapać
Znalazłem na YT dwa filmiki gdzie kręcony jest 5 sezon niby krótkie ale coś widać
http://www.youtube.com/watch?v=LV3JTsAL7Ao
http://www.youtube.com/watch?v=hEFs7OxlfLs

ocenił(a) serial na 8
Barti1155

Filmiki obejrzałam ale za wiele to się z nich nie dowiemy,niedługo powinno być coś więcej:-)

ocenił(a) serial na 10
Primeval

Na jednym jest wybuch a na drugim z tego co mi się wydaje biegnie Abby z Beckerem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones