PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783694}
6,4 3 429
ocen
6,4 10 1 3429
4,0 3
oceny krytyków
Sick Note
powrót do forum serialu Sick Note

Skończyłem oglądać.

ocenił(a) serial na 9

Początek był dobry, śmieszny, ciągle się coś działo, czarny humor, potem jednak prymitywne zachowania bohaterów bardziej sprawiły że serial zaszedł pod ten z tych głupszych, nie mniej jednak potencjał wykorzystany dobrze, fajna, szybka komedia z Ronem z Harrego w roli głownej :D gra aktorska bohaterów dobrze zagrana, uśmiałem się, zakończenie pokazuje że będzie 3 sezon. Wiadomo niektóre sytuacje aż dziwne, nazwałbym to leciutkim serialem na parę dni, bo szybko się ogląda odcinki po 20min. Nie żałuję oczywiście że obejrzałem bo osobiście ciężko mi się zabrać za seriale które mają po 6 sezonów. Wolę jednak takie krótsze stąd szybko udało mi się połknąć ten serial. A jakie jest Wasze zdanie po obejrzeniu? :P
Ja dałem 8,5/10 za oryginalność, choć nie należy od do jakiś mądrych serialów to można było się z nim wspaniale bawić - i o to chodziło ;)

ocenił(a) serial na 8
sebash6

Mądry na pewno nie. Sytuacje absurdalne. Do teraz się zastanawiam jakim cudem doktorek został doktorem

ocenił(a) serial na 9
Iza_Kluba

no taaa :P
hahaha doktorek najlepszy... :D

ocenił(a) serial na 7
sebash6

Mnie trochę sezon drugi zawiódł. Jak przy pierwszym ciągle się śmiałam, tak drugi już jakoś spadek formy.

ocenił(a) serial na 8
sebash6

Pierwszy sezon zdecydowanie lepszy. Don Johnson był niezły. Drugi sezon nierowny, L Lohan cienko cieniutko. Pod koniec było już lepiej. Całość oceniam dobrze. Czarny brytyjski humor, niezła obsada, krótkie odcinki nie męczyły za bardzo.

sebash6

Mi z kolei 2 sezon bardziej przypadł do gustu. Coś mi się jednak wydaje, że 3 sezon nie zostanie zrealizowany. Pierwszy w 2017, drugi w 2018 i od 2 lat cisza.

sebash6

Jeśli chodzi o pomysł na fabułę to kilka lat temu czytałam "Dane wrażliwe" Ewy Nowak i tam była podobna historia (kłamstwo, które przynosi korzyści i nie idzie się wycofać)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones