PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36556}
7,3 14 133
oceny
7,3 10 1 14133
6,8 5
ocen krytyków
Siedem życzeń
powrót do forum serialu Siedem życzeń

Ja też ostatnio czytałem na ten temat i to jest bzdura że kota zwłoki animowali. Zrobili kukłę made
in Miś Uszatek albo koralgol i tak kombinowali. Kot umarł ze starości. Polacy mają pewne
sukcesy w animacji kukiełkowej i szkoda że padnięcie socjalizmu odebrało im kasę. Jedyna
ofiara ze zwierząt w filmie polskim to był koń w filmie nie pamiętam. Za co reżysera zmieszali z
błotem. Pamiętacie psa Cywila? W ostatnim odcinku ginie z powodu niewypałów w ognisku. Mnie
na świecie jeszcze nie było ale moja kuzynka tak. Jej matka opowiadała jak po tym odcinku dzieci
w całej Polsce spazmy dostawało z powodu losu Cywila. W końcu Telewizja Polska na żywo
pokazała w jakimś programie Cywila... Polskim producentom było w tym czasie daleko do
zabijania zwierząt.

użytkownik usunięty
iraz75

Oglądam go dopiero pierwszy raz i czytam sobie też forum. Animacja kota nie przypomina kompletnie animacji kukiełkowej, ,czy też nawet poklatkowej. To po prostu wybrane nagranie gdy zwierze otwierało pyszczek, klatki powycinane i zależnie od potrzeb cofane/przyspieszane etc. Nakręcono kota w zbliżeniach i posiłkowano się tym materiałem. Koń o którym wspominasz to "Popioły".

ocenił(a) serial na 9

O właśnie, Popioly, nie widziałem ale polonistka w szkole nam opowiadała, laaaaaaata temu. Dzięki za przypomnienie ;)

użytkownik usunięty
iraz75

Proszę bardzo, nie ma za co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones