PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91604}

Siedemnaście mgnień wiosny

Semnadtsat mgnoveniy vesny
7,2 979
ocen
7,2 10 1 979
Siedemnaście mgnień wiosny
powrót do forum serialu Siedemnaście mgnień wiosny

muzyka

użytkownik usunięty

gdyby ktoś miał w swoich zbiorach muzykę z tego filmu...lub przynajmniej ten jeden utwór-z początku filmu...niech się odezwie pod wskazany adres !!!

użytkownik usunięty

także szukam tego utworu , może już znalazłeś?

caly album z tego serialu mozna kupic w sklepie internetowym gdzie sciagna go z Rosji. Jak chcesz to znajde Ci adres. Ja tam kupilam JEST SUPER. Film tez sciagna.

ulkapis@o2.pl

użytkownik usunięty
ulkapis

Bede wdzieczny za adres sklepu internetowego, ktory sprowadzi muzyke i caly serial "Siedemnascie mgnien wiosny". Moj adres : arkmie-wasowicz@krakow.home.pl
Pozdrawiam !

użytkownik usunięty

Szukałem filmu.Nikt nie odpowiadał na maile.Ale za to ja odpowiadam.Udostępniam teraz mp3: http://s30.yousendit.com/d.aspx?id=2VMSB0FAJGLDN338MF8DBZJIGH [s30.yousendit.com/d.asp ...] ściagać szybko bo link będzie działał do siedmiu dni lub po upływie 25 ściągnięć.Proszę klikać na odnośnik: 1. Click here to download the file now.

ocenił(a) serial na 9

Kurczę, nie zdążyłam... Czy ktoś jeszcze znajduje się może w posiadaniu tego mp3 i mógłby mi je udostępnić?

ocenił(a) serial na 10
Iskandar

Witam, ja posiadam na swoim komputerze kilka wersji, z tego co pamietam wszystkich melodii z SMW
więc prosze o kontakt jeśli jestes zainteresowana

ocenił(a) serial na 9
Cesarzowa

Udało mi się już znaleźć, niemniej dzięki :)

Cesarzowa

Ja jestem bardzo zainteresowana i prosiłabym o muzykę z tego serialu.

Cesarzowa

Jeśli możesz prześlij mi piosenkę z siedemnastu mgnień wiosny.
Mój adres to PiotrekM7@interia.eu
Z góry dziękuję.

https://open.spotify.com/track/1dWwCu5wbdvvMD7ZAUEYKj?si=biKCo6TmShC19Di0iZYrhg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones