PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002094}

Silos

Silo
7,7 14 996
ocen
7,7 10 1 14996
7,2 4
oceny krytyków
Silos
powrót do forum serialu Silos

Mam wrażenie że ten serial w założeniach jest podobny do Snowpiercera. Jakaś ostatnia ocalała "grupka", całkiem duża, ludzi która żyje w... czymś. Najlepiej tak to określić. Czy to pociąg, czy silos. Są jeszcze inne podobne tematycznie? Np żyjący na stacji kosmicznej albo bunkrze itd itd?

ocenił(a) serial na 5
Draco_2511

seksmisja

ocenił(a) serial na 6
bolszewik

Bingo. Byłe też film o ludziach pozostających w kriośnie w głębokim silosie, była książkowa "Paradyzja". No nieważne, będę oglądał.

bolszewik

W zasadzie to ta seksmisja to naprawdę dobry przykład.

Draco_2511

- "Obi, oba" Szulkina, ale uprzedzam, że to ciężkie kino i dołujące.
- "The 100" ale to raczej kiepski serial, ciągnięty na siłę przez kolejne sezony.
- "Listy martwego człowieka" ale to tylko, jak masz zbyt dobry humor i chcesz się konkretnie zdołować.

phoebe_Freja

Zobaczę 1. Co do the 100 to wydaje mi się że nie pasuje do tematu. Jakby tam z tego co wiem to ludzie, nastolatki, zostali zesłani na ziemię i żyją na ziemi. Możliwe że czegoś nie wiem ale bardziej bym to porównał do np the walking dead ale bez zombi.

ocenił(a) serial na 5
Draco_2511

wyspa baya, a bardziej jego protoplasta ucieczka logana. Divide(bunkier), ale to survival w bunkrze po zagładzie nuklearnej

Draco_2511

Silos to pierwszy tom trylogii Hugha Howeya. Pozostałe to Zmiana i Pył. Trylogia jest świetna, więc obawiam się, że serial raczej jej nie dorówna.

Draco_2511

Mi się skojarzył miniserial Ascension, lecą "Arką Noego" a w powietrzu wisi tajemnica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones