PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111527}

Siostrzyczki

What I Like About You
7,2 5 651
ocen
7,2 10 1 5651
6,0 2
oceny krytyków
Siostrzyczki
powrót do forum serialu Siostrzyczki

Bałagan z sezonami.

użytkownik usunięty

Czy w Polsce był w ogóle wyświetlany 4 sezon?? Bo coś mi się zdaje, że nie, a i teraz sie go raczej nie doczekamy... :/
A tak w ogóle to normalne u nas, że telewizja wykupi jeden sezon jakiegoś serialu, po czym o nim zapomina, albo w kółko puszcza któryś wybrany sezon (np. teraz zafundowali nam od razu 3 sezon Siostrzyczek. Potem z kolei mają puszczać "Pomoc domową" od jakiegoś środkowego odcinka, bodajże 90.). Także mam wrażenie, że telewizja wyznaje zasadę, nie ważne co puścić, ważne żeby zapełnić ramówkę... :/

Dokładnie - miałam nadzieje zobaczyć 4 sezon Siostrzyczek ale sie go nie doczekałam nawet tym razem ;/

Taka mamy telewizje....;/

karolcia902401

Siostra mi mówiła, że oglądała 4 serię w tv, więc może i jest nadzieja, że jeszcze kiedyś to puszczą;] A chciałabym, bo ta seria jest wg mnie najlepsza:)

ocenił(a) serial na 10

4 sezon był był kiedyś ;) Więc mają go w zanadrzu i pozostaje czekać aż może go kiedyś powtórzą. Dziwi mnie tylko, że pierwsze trzy sezony były już powtarzane 3 lub 4 razy, a sezon czwarty tylko raz. Bezsensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones