SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Siostrzyczki

What I Like About You
2002 - 2006
24 min.
7,2 5 635
ocen
7,2 10 1 5635
1 498
chce zobaczyć
Życie Valerie przewraca się do góry nogami, gdy zamieszkuje u niej młodsza siostra, Holly. Więcej Mniej
Siostrzyczki zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Valerie ma fantastycznego chłopaka, apartament na Manhattanie, a przed sobą świetnie zapowiadającą się karierę w public relations. Pewnego dnia do jej drzwi puka młodsza siostra Holly. Od tej pory życie Valerie diametralnie się zmienia. Holly nie toleruje żadnych nakazów i ograniczeń, zaś zdesperowana Val bezskutecznie stara się okiełznaćValerie ma fantastycznego chłopaka, apartament na Manhattanie, a przed sobą świetnie zapowiadającą się karierę w public relations. Pewnego dnia do jej drzwi puka młodsza siostra Holly. Od tej pory życie Valerie diametralnie się zmienia. Holly nie toleruje żadnych nakazów i ograniczeń, zaś zdesperowana Val bezskutecznie stara się okiełznać żywiołową szesnastolatkę.Jeff, chłopak Val, z rozbawieniem obserwuje siostrzane zmagania,natomiast przyjaciel Holly, Garry Thorpe, bez pamięci zakochuje się w Valerie wierząc, że jego uczucie jest odwzajemnione. W roli Valerie zobaczymy Jennie Garth kochliwą Kelly Taylor z serialu "Beverly Hills 90210".Jej siostrę Holly, zagra niezwykle popularna w Stanach Amanda Bynes. Odtwórcę roli Jeffa, Simona Rexa mogliśmy oglądać jako Mike'a w produkcji "Jack i Jill", zaś Wesley Jonathan, serialowy Gary, gościnnie pojawił się w "Słonecznym patrolu" i "Boston Public".

studio
Tollin/Robbins Productions / Warner Bros. Television / Weller/Grossman Productions
tytuł oryg.
What I Like About You
inne tytuły
Simon RexSimon Rex (Jeff) został zwolniony po tym, jak na jaw wyszedł fakt, że jako dwudziestolatek występował w filmach porno. Jego przeszłość rzucała negatywny cień na popularność serialu i producenci usunęli go z ekipy po pierwszym sezonie.
Serial był kręcony w Los Angeles i Burbank (Kalifornia, USA).
Przez ponad połowę pierwszego sezonu Jennie Garth była w ciąży, dlatego większość scen kręcono tak, by pokazywać tylko górną połowę jej ciała lub ustawiając aktorkę za kanapą itp.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych