PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111527}

Siostrzyczki

What I Like About You
7,2 5 651
ocen
7,2 10 1 5651
6,0 2
oceny krytyków
Siostrzyczki
powrót do forum serialu Siostrzyczki

Włączam sobie dzisiaj telewizorek punkt 19:40, a tu co widzę ??? Wyskakuje mi Joey i zaczyna opowiadać co było w poprzednim odcinku "Przyjaciół"...
a co z "Siostrzyczkami" ???????????????????????? ;-(

Sharis

Właśnie to miałam! Ja na zbity pysk lecę do domu mało co koleżanki po drodze nie zamęczyłam i co???!!! KUPA! Nie ma! WHY??? ;-(

majahta

JA na szczescie obejrzalam sobie ostatni odcinek tej seri...Chcialabym juz nastepna !!

ocenił(a) serial na 10
majahta

4 sezon dopiero zaczoł być kręcony, dlatego nie jest jeszcze emitowany. Sądze że puszcą go dopiero jak cały zostanie zakńczony, czyli za niecały rok.

Sharis

To znaczy że ten odcinek co był 22.09.05 to był ostatni z sezonu?

ocenił(a) serial na 10
rawenna_2

Odcinek z 22.09.05 był ostatnim w 3 sezonie.

ocenił(a) serial na 2
Sharis

Znaczy to mniej wiecej tyle co koniec zapchajdziury i powrotu do fajnego serialu

ocenił(a) serial na 10
d_s

ja tam "przyjaciol" nie lubie:/ wogole mnie nie smiesza:/

d_s

Nie przeczę, że Przyjaciele są fajni, ale co do nazywania Siostrzyczek "zapchajdziurą" to sie nie zgodzę :/

ocenił(a) serial na 6
Sharis

WILAY jest boski... niestety skonczyl sie juz 3 sezon... musimy czekac az wykupia 4 (a dopiero 16 wrzesnia w USA lecial 1 odc z 4 serii, wiec cos mi sie wydaje ze musimy czekac do nastepnych wakacji ;(!!! )naszczescie na pocieszenie juz od 22 pazdziernika beda Kochane Klopoty na TVN7 =) a to tez jeden z moich ulubionych serialow!

nate_3

Hej!

Bardzo lubię WILAY i na początku też się smuciłem z powodu zakończenia 3 serii, lecz oglądam już 4 serię, więc jest spoko (ściągam odcinki przez sieć) i powiem wam, że 4 seria jest odjechana (szczególnie nowy 'nabytek' Val)!
Fajnie, że teraz póścili "Przyjaciół" i "Kochane Kłopoty", bo za nimi też przepadam :D

How you're doin'? - Joey :-D

nate_3

Hej!

Bardzo lubię WILAY i na początku też się smuciłem z powodu zakończenia 3 serii, lecz oglądam już 4 serię, więc jest spoko (ściągam odcinki przez sieć) i powiem wam, że 4 seria jest odjechana (szczególnie nowy 'nabytek' Val)!
Fajnie, że teraz póścili "Przyjaciół" i "Kochane Kłopoty", bo za nimi też przepadam :D

How you're doin'? - Joey :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones