PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111527}

Siostrzyczki

What I Like About You
1 521
chce zobaczyć
6,0 2
oceny krytyków
Siostrzyczki
powrót do forum serialu Siostrzyczki

Z kim waszym zdaniem powinna być holly??
Macie do wyboru:
1.Vince
2.Henry
3.Ben


Ja wybieram Vinca bo jest przystojny i mam nadzieje że zmieni sie i juz nie będzie takim kobieciażem

ocenił(a) serial na 10
___Dark_Phoenix___

Mi też się wydaje, że byłoby fajnie gdyby była z Vincem...Czas pokaże.

ocenił(a) serial na 10
Kristofer

Buuuuuuuuuuuu...po co ten Ben się pojawił!! A już myślałem, że wszystko się ułoży i będzie z Vincem =(

ocenił(a) serial na 10
___Dark_Phoenix___

Tez zaluje ze pojawil sie Ben... buuu... Nie lubie go!! :o

użytkownik usunięty
___Dark_Phoenix___

Z każdym byle nie Vincem. Nie znoszę kolesia. Jest strasznie płytkim facetem. Najodpowiedniejszy dla Holly byłby Henry, ale już go nie ma, więc nie będzie ten Ben. Byle nie Vince!

ocenił(a) serial na 10

A ja "lubię" Vinca!! Śmiać mi się chce z niego, gdy próbuje zmusić Garry'ego, by zrobił coż, żeby Holly nie była z Benem. A poza tym jego postać jest bardzo dobrze zagrana!!

użytkownik usunięty
Kristofer

Na zagranicznych stronach większość osób nie lubi Vince'a, a więc jest szansa na to, żeby z niknął z serialu. Amerykańscy producenci telewizyjni zwracają uwagę na opinie widzów i czasami się nich wzorują, więc możliwe jest, że Vince w końcu zniknie z serialu :) A tak poza tym, to wolałem jak serial skupiał się na przygodach Holly, a nie na jej perypetiach miłosnych :/ Powinni do tego wrócić.

ocenił(a) serial na 10
___Dark_Phoenix___

Moim zdaniem powinna byc z Henrym :D Chociaz vince'a na poczatku nie lubilam, to teraz uwazam ze jest calkiem sympatyczny :D A ten Ben mnie denerwuje :/ Taki ckliwy anglik z tym okropnym akcentem i w ogóle nie jest zabawny :P

ocenił(a) serial na 10
seeyouthere

I w tym właśnie cały cynk!! Postac Vince'a jest dobrze napisana i dobrze zagrana. To jest serial komediowy, więc chodzi o to, żeby było jak najwięcej śmiechu. I mimo wszystko tego śmiechu jest więcej gdy pojawia się Vince(choć ma teraz raczej ograniczone występy)niż Ben.
Jakoś nie podoba mi się pomysł z tym, żeby wykluczyć Vince'a z następnego sezonu =(

ocenił(a) serial na 7
___Dark_Phoenix___

z nich trzech raczej henry, ale skoro już go nie ma w serialu, vince. ben jest absolutnie tragiczny i mało przekonujący. w ogóle, co tu duzo mówić, trzecia seria nie umywa sie do drugiej..

___Dark_Phoenix___

Wiecie to że Henry zniknął nie oznacza że nie może wrócić... ;)
Ale i tak wolałabym, żeby Holly była z Vincem, a jak go usuną z serialu to ja przestaje to oglądać :'(

Sharis

Poza tym może ktoś reflektuje jeszcze na czwartą możliwość: Gary ;)

___Dark_Phoenix___

nie mogą usunąć go z serialu bo on muci być z holly a do garego to na pewno nie pasuje. On jest bardzo zabawny i pasuje mi do tiny. Atego bena to nie lubie po co on tu przyjechał!!!!!!:-(

___Dark_Phoenix___

Ja mysle ze Ben powinien wrtocic do Nowej ZElandi, aholly powinna byc ze mna :D

ocenił(a) serial na 10
___Dark_Phoenix___

Ja również wybieram Vinca i mam nadzieję że Holly ocknie się i wybierze jego a Ben niech lepiej wraca do WB czy skąd tam przyjechał:) Mam też nadzieję że Vince zostanie w serialu bo jego rola wiele wnosi do całej histori. Pozdrooooofffffka Pa:*

ocenił(a) serial na 10
spy019

Zauważcie, że Vince'owi jednak zależy na Holly. Od czasy gdy wróciła z Benem, Vince mógł już mieć kilkanaście dziewczyn, ale cały czas czeka(ja też) na to, że Ben zniknie. Czyli jednak się zmienił i coś w tym musi byc...

Kristofer

no nareszcie. a jak śmiesznie zachowuje się jak oni się kłócą t jest zmartwiony, a z drugiej strony się tak cieszy. Może holly nie długo zrozumie że vince ją kocha i ona gp też pokocha

ocenił(a) serial na 10
___Dark_Phoenix___

Oby!! Chociaż ten incydent w dzisiejszym odcinku z Tiną nie wróży nic dobrego. No ale chłopak chyba nie wytrzymał...Niezłey był ten numer z bitą śmietaną:D:D Jednak niepokoi mnie co będzie z Val...oj tak się skończył dzisiejszy odcinek, że aż sie wkurwiłem. Myślałem, że coś sie wyjaśni a tu c.d.n. (szok) A jutro chyba sobie nie obejrze, wiec musze czekac do poniedziałku...buuuuuuuuuuu!!! !!!!

ocenił(a) serial na 10
___Dark_Phoenix___

Mam nadzieję że Val wyjdzie jednak za Ricka.
Uśmiałam się wczoraj na tym wątku z bitą śmietaną :o)) Vince był wyposzczony ;o), Tina miała złamane serce i się stało... ;o))
Pozdrowionka

ocenił(a) serial na 10
bejbii_

No właśnie!! To może troszkę zawarzyć na powrocie Vince'a do Holly, choć większym problemem będzie jej wyjazd na 2 miesiące z Benem =/

ocenił(a) serial na 10
___Dark_Phoenix___

Vince!!!!Vince!!!!Vince!!!!Vin ce!!!!Vince!!!!Vince!!!!Vince! !!!Vince!!!!Vince!!!!Vince!!!! Vince!!!!Vince!!!!Vince!!!!Vin ce!!!!Vince!!!!Vince!!!!Vince! !!!Vince!!!!Vince!!!!Vince!!!! Vince!!!!Vince!!!!Vince!!!!Vin ce!!!!

On jest cudowny....:D

Lucynka_2

Henry był najlepszy, szkoda, ze już go nie ma. Ale Ben jest najgłupszy, Holly powinna być z Vincem

ocenił(a) serial na 10
___Dark_Phoenix___

Nie przepadam za Benem, ale spodobało mi się dzisiaj jego zachowanie, jak użył podstępu, żeby Holly wróciła do Val.
P.S. Szkoda, że Val jednak nie wyszła za Ricka. No cóż... mam nadzieję, że znajdzie kogoś w końcu :o)

użytkownik usunięty
___Dark_Phoenix___

Naprawdę nie mogę zrozumieć tego, że wszyscy tak chcecie, żeby Holly była z Vincem. Na zagranicznych stronach ludzie nie mogą go znieść, a tutaj wszyscy go tak lubią. Ja uważam, że jest pusty i wcale nie kocha Holly, jest tylko zazdrosny o to, że już nie może jej mieć i, że ma ją inny facet. W jego wypadku chodzi o 'zdobywanie', a nie miłość. Jest płytki i tyle. Poza tym, to że przespał się z Tiną było bardzo dobrym pomysłem scenarzystów, teraz na 100% nie zdobędzie Holly. Mam nadzieję, że od czwartego sezonu go już nie będzie.

*WILL & GRACE - NAJLEPSZY SITCOM WSZECHCZASÓW*

użytkownik usunięty

A, bo ci Amerykanie nie mogą zrozumiec, że czlowiek sie moze zmienic ;) Vince juz nie jest taki jak kiedys, zmienił sie dla Holly, ktora sama nie wie czego chce. Gdybym miala takiego chlopaka jak Ben umarłabym z nudow. Tak na zdrowy rozum biorąc, to skoro juz scenarzysci zmienili Vinca, pokazali go z innej strony, wycierpiał sie biedak ;), to zasługuje zeby go "połączyli" z Holly. Ale kto ich tam wie (ciągle mowa o scenarzystach), pewnie posłuchają opinii widzów (ale niestety nie nas).

ocenił(a) serial na 7
___Dark_Phoenix___

Moim zdaniem Holly powinna byc z Vicem chociarz Henry tez nie był zły.....a co do Bena to go za bardzo nie lubie......

asia4_14

pod koniec serii wroci Henry nie wiem co sie wydarzy ale z pewnoscia bedzie fajnie:)) wiec nie wiadomo z kim bedzie Holly:)
Ostatnio fajna muza leciala na slubie :)) sobie zassalem pare utworow:))

ocenił(a) serial na 10
24_bibi

Buuu...szkoda, że Val nie wzięła ślubu =( Al ei tak dzisiejszy odcinek z "lesbian show" był dobry!! A za niedługo coś powinno się wydarzyć między Benem a Holly. Coś co będzie mogło ją zbliżyć raczej do Vince'a. Ale więcej nie zdradzę . . .

___Dark_Phoenix___

Nie wiedziałem, że tyle osób lubi ten serial :-P Wybieram Henry'ego. Był taki sympatyczny i wprost stworzony dla Holly. Fajniutki chłopak :-)

użytkownik usunięty
mars20

Ben zerwie z Holly, wiec pewnie dadzą jej Henrego i dlatego wraca.

no ben sobie pojdzie i znowu bedzie to co bylo:)) hehe vince czy henry:)))

ocenił(a) serial na 10

Buuuuuu. . . Nie chcę henrego. . . Za to dzisiejszy odcinek był świetny!! Już miałem taką nadzieję, że będzie coś jednak z Vince'm a o tylko sen. Ale za to bardzo ładna była ostatnia scena, gdy Holly tańczyła z Benem, a Vince tam stał i patrzył na nich i później Holly na niego spojrzała. . . To było piękne. Jednak jak nawet byliby razem, to na pewno kiedyś sprawa z Tiną wyjdzie na jaw i wszystko upadnie. Szkoda!! Ale fajnie, że w USA startuje 4 sezon. Mam nadzieję, że TVN 7 postara się o niego w miarę szybko.

ocenił(a) serial na 6
___Dark_Phoenix___

Vince, Vince i jeszcze raz Vince. Rozumie facet przespał sie z Tiną, ale każdy zasługuje na 2 szanse. Pozatym badzo mu zależy na Holly i jej na nim też. Wiec czy to pytanie nie jest oczywiste?

ocenił(a) serial na 6
madlenka1989

Jeśli ktoś tu jeszce zajrzy to niech wie. Holly w 4 serii jest z Vince'm i są bardzo szcześliwi, no może Holly jest troche za bardzo zazdrosna o Vince'a ale ja sie nie dziwie. Poza tym okazuje się żę Holly jest pierwszą miłością Vince'a!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 6
madlenka1989

Jeśli ktoś tu jeszce zajrzy to niech wie. Holly w 4 serii jest z Vince'm i są bardzo szcześliwi, no może Holly jest troche za bardzo zazdrosna o Vince'a ale ja sie nie dziwie. Poza tym okazuje się żę Holly jest pierwszą miłością Vince'a!!!!!!!!!!!!!!!

madlenka1989

To super że na reszcie są razem. ja też byłabym o niego zazdrosna(gdyby to był mój chłopak). ciekawe kiedy będzie u nas 4 seria, już nie mogę się doczekać.pozdr

___Dark_Phoenix___

Hej!

Czwarta seria jest naprawdę fajna :) Jak ktoś ma możliwość oglądania to polecam (można ściągnąć z sieci odcinki - po angielsku, lecz naprawdę warto). Świetnie, że Holly i Vince sąw reszcie parą i że Val znalazła takiego fajnego faceta :) (jak ktoś nie wie, kto to, to zapewniam, że się mooocno zdziwi).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones